Bydlení

Teleskopická brána ukrývá spoustu výhod

brána
pixabay.com

Brány mohou v dnešní době nabývat nejrůznějších podob. Někdo zvolí zbytečně složité řešení pro vjezd na pozemek, jiný dá zase přednost klasice. Co se ale vydat cestou jednoduchosti, funkčnosti a přijatelných pořizovacích nákladů? Právě taková je totiž teleskopická brána, respektive sekční brány, které jsou komfortní a zároveň mohou dobře vypadat.

Jak funguje teleskopická brána?

Jestliže jste se doposud nesetkali s tímto výrobkem v praxi, alespoň částečně vám nastíníme, jak vlastně tento produkt pracuje. Teleskopická brána má tu výhodu, že při otevírání vjezdu na pozemek můžete otevřít jen jednu polovinu vrat a pohodlně vjedete dovnitř i ven.

Nejde však o žádné křídlové řešení, nýbrž o systém posuvný. A právě s ním se pojí velká řada kladů. Ve své podstatě jde o bezúdržbové provedení, které vám ušetří čas a námahu s otevíráním celé brány. Novodobý systém sekční brány nemusíte otevírat ani svépomocí. Na to existují v současné přetechnizované době zcela jiné nástroje.

Teleskopická brána s elektrickým pohonem

Vaší sázkou na jistotu se může stát teleskopická brána s automatickým ovládáním. Nenápadný motor a dálkový ovladač představují mocnou zbraň. Stačí stisk jediného tlačítka a brána se sama otevře a v případě potřeby i zavře.

Sekční brány tohoto typu jsou navíc variabilní v tom, že jejich podoba může do nejmenšího detailu odpovídat vašim náročným požadavkům. Chcete kov, dřevo, sklo či jiný materiál? Nic není problém, ať už jde o rám nebo samotnou výplň.

Abyste byli spokojeni se svou budoucí teleskopickou branou, musíte pouze zvolit toho správného výrobce. Firmu, která vám nabídne individuální přístup, profesionální zázemí, nadstandardní servis a příjemnou cenu. S takovým výrobcem sekčních bran budete do nejmenšího detailu spokojeni. O tom se můžete přesvědčit sami.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top