sex a vztahy

Tipy na dárky k výročí

pixabay.com

Výročí vašeho vztahu nebo svatby je za dveřmi. Čím více se tento den blíží, tím více jste ve stresu, že pro svého partnera ještě nemáte vhodný dárek. Chcete mu udělat radost, vidět na jeho tváři smíšené pocity štěstí i překvapení. Zkrátka mu chcete dokázat, jak moc vám na něm záleží. Jenže už jste spolu nějaký čas a klasické dárky v podobě kosmetiky nebo společné fotografie tak máte dávno za sebou a vám jednoduše dochází inspirace. Hledáte-li nějaký zajímavý nápad, čtěte dál! Pár jsme jich pro vás do dnešního článku ukryli!

Luxus, který se třpytí

Jako první si vezmeme na paškál ženy. Vybrat totiž dárek pro ženu je s každým výročím zase o něco těžší. A čím déle spolu jste, tím složitější pro vás může být najít něco originálního a vkusného, čím byste své vyvolené vyrazili dech. Pokud nechcete nic zkazit a raději vsadíte na jistotu, darujte jí šperk. Dámské šperky jsou totiž nejvděčnějšími dárky a není žena, které by se díky takovému skvostu oči nezalily dojetím.

Je libo náhrdelník nebo prsten?

Ženu potěšíte čímkoli, co se třpytí. To je dávno známý fakt. Jestliže tedy chcete své manželce nebo přítelkyni – nebo možná milence, kdo ví – darovat nějaký šperk, vybírejte podle toho, co má nejraději. Některé ženy třeba nenosí prsteny, protože jim na ruce vadí, ale potrpí si na náhrdelníku. Jiné to mají přesně naopak, což může být případ i vaší drahé polovičky.

A čím potěšit muže?

Co se týče mužů a šperků, není to tak jednoduché, jako u něžného pohlaví. Muži si totiž na nošení jakýchkoli ozdob příliš nepotrpí, tedy alespoň většina z nich. Budete-li ale slavit významnější výročí, které si zaslouží dárek jak se sluší a patří, pak neustupujte. Vhodnou volbou v takovém případě mohou být pánské náramky, které nepřekáží při každodenním nošení, na první pohled nejsou až tolik vidět a outfitům dodají ten správný šmrnc.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top