Tech

Typ na dárek k Vánocům pro své ratolesti? Pořiďte jim vozítko budoucnosti!

osvětlená cesta

Tak jako každý rok, to neuvěřitelně všechno uteklo a už se nám Vánoce zase nezadržitelným tempem blíží. Stojíte opět před tou stejnou otázkou, co vždycky, tak co jim letos pořídím? Přejete si pro ně nezapomenutelný dárek, ze kterého budou jednoznačně nadšeni? V tom případě je mini segway tou správnou volbou.

A co to mini segway vlastně je?

mini segway

 

Jednoduše řečeno je to v podstatě něco jako skateboard, ale poháněný elektrikou. Tento dvoukolový dopravní prostředek je, jak už sám název napovídá, velmi podobný klasickému segwayi, jen nemá řídítka, je menší a co se týče ekonomické náročnosti, mnohem levnější. Fenoménem se mini segway stal v roce 2015 a již za tak krátkou dobu si získal celý svět. A co navíc? Stal se i oblíbeným přepravovadlem celebrit jako například Justina Biebra, Jamieho Foxxe, Chrise Browna, ale i Wize Khalifa.

 

Jak se ovládá?

Veškerý pohyb tohoto dvoukolového společníka závisí na jezdci, který přenášením své váhy ze špiček na paty. Tímto ovládá jeho rychlost, směr, ale i zatáčení.

A tento trhák nejen, že usnadní Vašem dětem cestování a snadno je přepraví z místa X do místa Y, ale i zajistí mnoho zábavy. A to nejen zábavy pro ně, ale i pro Vás. Neboť je tento produkt vhodný jak pro malé jedince, ale tak i pro nás. Navíc je možno ho získat ve všech barevných provedení, proto není problém sehnat vysněnou barvu pro holčičku i chlapce. Některé modely jsou vybaveny i audio bluetooth, díky kterému je možnost si mini segway propojit s chytrým telefonem a zpříjemňovat si cestu pouštěním písniček.

Chcete udělat svým ratolestem stylovým dárkem? Pak neváhejte a vyberte jim z obrovské nabídky mini segwayů neboli hoverboardů, jak se jim nazývá, a uvidíte, že nebudete litovat. Protože pořídíte dárek pro celou rodinu, se kterým si užijete spoustu srandy.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top