Bydlení

Vrata a brány mohou nabývat nejrůznějších podob

Vlastníte rodinný dům s vjezdem na pozemek? Potom budete asi v nejbližší době řešit vrata, která budou navazovat na oplocení a přinesou vám nezbytný pocit bezpečí. Jestliže nemáte představu o tom, jaké možnosti v tomto směru máte, začtěte se do následujících řádků. Přinášíme vám hned několik zajímavých tipů.

Brány nejrůznějšího provedení

Ať už půjde o brány nebo vrata vězte, že máte na výběr. Skončit pochopitelně nemusíte pouze u křídlové brány, i když z pohledu pořizovacích nákladů půjde asi o nejdostupnější variantu. A je pravdou, že vyhovovat může různým zákazníkům.

Jestliže však bojujete s omezeným prostorem kolem vjezdu, potom vsaďte na výrobky posuvné. Brány tohoto typu zajíždějí například podél oplocení, takže do prostoru nezaberou příliš místa. Setkat se můžete také s výrazy, jakými jsou samonosné a teleskopické brány. Pevná konstrukce, libovolná výplň, pojezd v zafixovaných kolejnicích a originální vzhled. U bran a vrat tohoto typu se nemusíte omezovat z pohledu vzhledu. Ten mimochodem může korespondovat s vaším oplocením. Kapitolou samou o sobě jsou pak skládací vrata, která z hlediska prostoru a systému nabízí také velice originální řešení.

Usnadněte si práci s otevíráním a zavíráním

Ať už se rozhodnete pro libovolná vrata, máme pro vás ještě jeden praktický tip na závěr. Investujte také do moderního elektromotoru. Ten je možné ovládat s pomocí dálkového ovladače nebo vsadíte na speciální čidla a automatický režim. Díky motoru nebudete muset opouštět auto při příjezdu nebo odjezdu z pozemku. Současné elektromotory jsou navíc vybaveny bezpečnostními čidly, takže posun vrat neohrozí hmotný majetek ani lidské zdraví. S elektromotorem budou vrata a brány teprve tím praktickým celkem, o který stojíte. Neváhejte a přesvědčte se o tom na vlastní kůži.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top