Móda & styl

Vsaďte i Vy na pánské šperky

Když se řeknou šperky, většina lidí si představí nejrůznější náušnice a náhrdelníky pro ženy. Častokrát se můžeme setkat s tím, že se zapomíná na muže a to je chyba. Každopádně my jsme nezapomněli. I muži se chtějí líbit a proto jako módní doplněk volí právě pánské šperky. I nabídka pánských šperků je poměrně bohatá. A však které značky pánských šperků jsou právě in?

Pánské šperky Nialaya

Pro světovou značku Nialaya je typická nadčasovost, líbivý design, kvalita. Tato značka přichází na trh s velmi exkluzivní nabídkou nejrůznějších manžetových knoflíčků, pánských náramků na ruku, náhrdelníků i prstenů. Pokud se i Vy rozhodnete právě pro tuto značku, rozhodně nebudete litovat. Navíc si tuto značku velmi oblíbili i celebrity z celého světa.

nia-sperky.cz

Pánské šperky Royal Blush

Šperky této značky se pyšní neobyčejně kvalitní ruční výrobou, která si získala své oblíbence po celém světě. Těšit se u šperku Royal Blush můžete na luxusní design, kvalitu a ojedinělý design. Značka Royal Blush na trhu představila velmi zajímave kolekce pánských náramků na ruku a náhrdelníků.

nia-sperky.cz

Pánské šperky Ocean Story

Značku Ocean Story si oblíbí každý, kdo se zhlédl v námořnickém stylu. K velmi oblíbeným a žádaným patří náramky na ruku, které propojují jednoduchost, nadčasovost a minimalismus. Typické pro ně je lanko a kotvička, která lanko spojuje. Vybírat můžete z celých řad nejrůznějších provedení a to nejen barevných, ale i designových. Nechte se i Vy pohltit oceánem, mořem a vodou. Tyto pánské šperky navíc vyjadřují lásku a přátelství.

nia-sperky.cz

Kromě pánských šperků se tyto značky samozřejmě zaměřují i na dámskou módu. Proto pokud chcete potěšit nejen sebe, ale i svou partnerku, neváhejte si prohlédnout i dámské kolekce těchto značek. Budete překvapeni, jak pestrý výběr mají.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top