Móda & styl

Výběr šperku nemusí být věda, když budete vědět, jak správně na to

pixabay.com

Šperky patřily, patří a i nadále budou patřit do života většiny lidí, o tom nemusí být sporu. Šperky a různorodé doplňky lidstvo doprovází již slušnou řádku let a my můžeme s klidným svědomím tvrdit, že tomu bude i nadále. Určitě se shodneme na tom, že jsou šperky spíše dámskou dominantou, i když je samozřejmě pravda, že v současné době, která nahrává kompromisům, se o šperky a doplňky zajímají i muži. Při výběru šperku si mnoho lidí neví rady, často tápou, bloumají a nemohou se rozhodnout. Ve skutečnosti to není taková věda, stačí jen vědět, jak správně na to!

Podle čeho vybírat šperky?

To je velice dobrá otázka, nad kterou se minimálně jednou zamyslel snad každý z nás. Pokud pro sebe vybíráte nějaký doplněk, pak určitě přemýšlíte, který zvolit. Ptáte se sami sebe, zda je lepší ten či onen kousek, ten či tamten doplněk. Nebojte se, všichni to známe a každý z nás někdy prožívá dilema. Proto si v dnešním článku prozradíme několik rad, které vám při výběru šperků určitě pomohou.

Rada první: pro koho je šperk určený?

Tohle je první rada, která vám pomůže: pro koho šperk vybíráte? Chcete koupit něco pěkného sami sobě? Nebo hledáte zajímavý doplněk pro někoho z vašich blízkých? V každém případě musíte brát v potaz styl daného člověka, jeho životní vyznání, způsob života, vkus. Tohle všechno vám hodně poradí.

Rada druhá: kolik je nositeli let?

Opět rada, která se týká jak případu, kdy budete vybírat šperk sobě, tak i situace, kdy budete hledat šperk pro někoho jiného. Starší generace mají jiný styl a vkus nežli ty mladší. Náhrdelníky s kameny s větší pravděpodobností padnou do oka spíše starším ženám a dámám, nežli mladým puberťačkám.

Rada třetí: kam se bude nosit?

Poslední rada, kterou vám dnes dáme, se týká příležitostí, kam daný šperk budete, nebo onen dotyčný bude nosit. Jestliže hledáte šperk pro denní nošení, vybírejte spíše jemnější, lehčí a ne tolik nápadné a výrazné kousky. Naopak pro příležitostné události se můžete trochu odvázat a sáhnout po extravagantnějším kousku.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top