Tech

Vytvořte si aplikaci pro mobily nebo počítače na míru

Podnikáte a přemýšlíte o tom, že by se vám hodilo vytvoření mobilní aplikace na míru? Chcete, aby fungovala jako e-shop, vzdělávací platforma nebo třeba jako váš firemní magazín? Tvorba mobilních aplikací nemusí být žádný problém, když víte, jak na to.

Dlouhá cesta s nejasným výsledkem

Samozřejmě si můžete zkusit vytvořit mobilní aplikaci sami, třeba přes různé online nástroje, které jsou ke stažení v Google Play nebo App Store. Pokud s touto prací ale nemáte vůbec žádné zkušenosti, zabere vám to celé týdny a možná i měsíce a na konci nemusíte být s výsledkem vůbec spokojeni.

Určitě chcete, aby byla aplikace moderní a dostupná pro všechna mobilní zařízení bez ohledu na operační systém. Dokonce vás možná zajímá i způsob, jak do mobilní aplikace implementovat umělou inteligenci. V tomto případě je nejlepší svěřit se do rukou profesionálů, kteří se vývojem mobilních aplikací na míru zabývají.

Nejmodernější aplikace s AI

Takovou firmou je i Pixelmate, s.r.o., která působí v Praze, Brně i v Berlíně. V jejím portfoliu služeb najdete:

Pomáhá také startupům, vytvoří pro vás strategii online businessu, pomůže vám s integrací AI nebo krypto projekty. Ať podnikáte v čemkoliv, máte firmu nebo pracujete sami na sebe jako OSVČ, Pixelmate najde řešení pro každého. Funguje od roku 2013 a za více než deset let své působnosti si našla mnoho spokojených klientů mezi malými i velkými českými i nadnárodními společnostmi.

Co by měla správná aplikace mít?

Aby byla mobilní nebo webová aplikace skutečně hodnotná a zákazníky široce přijímaná, musí být moderní, uživatelsky přívětivá a také musí mít líbivý design. A co především – musí být vyvíjena profesionály, kteří si dokážou poradit s každým problémem. A to v Pixelmate rozhodně umí.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top