Bydlení

Zahradní krby vylepší vaše venkovní posezení

Každý z nás si rád posedí v pergole na zahradě nebo v prostorách terasy u domu. Tato relaxační zóna je mnohými z nás využívána především v letním období. Jestliže na takovém místě trávíte spoustu času, snažte se ho vylepšit a posunout na vyšší úroveň. Teď nemáme na mysli pořízené nového zahradního nábytku, ale zahradní krby. Ano, produkty, které vám poslouží při přípravě jídla.

Grilování bez omezování

Zapomeňte na malé a přenosné grily, kam se nevejde moc pochutin a když je náhodou necháte stát venku, může vám je odnést vítr. Vsaďte na něco pevnějšího a kvalitnějšího, čím jsou právě námi popisované zahradní krby. Jde o grily z kvalitního a těžkého materiálu, díky čemuž mohou mít celkovou hmotnost kolem 600 kg. A takový gril už vám nikdo neodnese.

Nebojte se však toho, že jde o jednolitý produkt, který nebudete mít jak přemístit na zahradu. Tyto zahradní krby se skládají z jednotlivých částí. Ty si doma pak připravíte a krb svépomocí postavíte. Půjde o vysoký krb s velkým ohništěm a tedy i rozměrnou plochou pro rošť, včetně vysokého komínku. Jeho součástí můžete být dokonce malá udírna, takže vše v jednom.

Zahradní krby jsou čím dál oblíbenější

Právě tyto zahradní krby získávají v poslední době na rostoucí popularitě. Je to mimo jiné způsobeno i tím, že je můžete doplnit o pestré příslušenství. Zahradní krby mohou obsahovat přídavné stolky na odkládání potravin, motůrky pro grilování a řadu ostatních pestrých doplňků. Právě díky těmto výrobkům si do jisté míry zajistíte letní venkovní kuchyni a můžete se stát mistrem grilování.

Vybírejte si zahradní grily dle jejich povrchu a barevného provedení. Slaďte je se svou pergolou, terasou či ostatními prvky. Investujte do něčeho, co vám vydrží opravdu dlouho, snadno se udržuje a dobře vypadá.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top