Tech

3 důvody proč používat Office 365

Office 365
pixabay.com

Když se vysloví termín Office 365, většina lidí ví, že tento pojem podvědomě zná, ale nedokážou vlastními slovy popsat, oč se vlastně jedná. Možná i vám jsou tato dvě slovíčka známá, ale marně tápete nad jejich významem. Pod termínem Office 365 se skrývá soubor kancelářského softwaru, který slibuje hned několik výhod. Balíček služeb se v poslední době dostává do podvědomí stále většího počtu lidí, za což může i fakt, že se díky pokročilé technice rozšiřuje i na různorodé platformy a zařízení, na nichž je možné balík služeb používat.

3 důvody, proč vsadit na kancelářský balíček Office 365

Pohráváte si s otázkou, jaké výhody balík kancelářských služeb známý jako Office 365 nabízí? Pak jste tu správně! V následujících řádcích vám prozradíme, co od této stále rozšířenější služby vlastně můžete očekávat a proč se vyplatí ji používat pro práci.

Důvod první: široká nabídka možností

V nabídce kancelářského softwaru Office 365 najdete klasické aplikace v podobě Wordu, Excelu, PowerPointu na tvorbu prezentací a Outlooku. Tento seznam pravděpodobně nikoho nepřekvapí, součástí balíčku je již několik let. Novinkou je aplikace OneNote. Výběr konkrétního balíku lze přizpůsobit požadavkům dané firmy a získat tak šikovného pomocníka ušitého doslova na míru.

Důvod druhý: platíte jen za to, co využíváte

Zatímco ještě dříve bylo samozřejmostí, že jste si balíček Office mohli pořídit za jednorázovou platbu na neomezenou dobu, současný a vyšperkovaný Office 365 je o krok dále. U něj totiž platíte pouze za to, co opravdu využíváte. Nemusíte platit za služby, které jsou sice součástí balíčku, ale vy je ke své práci nepotřebujete. Vyberete si takové předplatné, které vám bude maximálně vyhovovat a platit za něho budete v českých korunách, žádná cizí měna.

Důvod třetí: podpora od českého partnera

Ne všichni umí s Office pracovat, proto určitě není na škodu, pokud k němu máte podporu od českého výrobce, který vám poradí. Pomůže vám nejen s výběrem obsahu balíčku na míru, ale bude tu pro vás i ve chvíli, kdy vám bude končit předplatné – tehdy doporučí, poradí a podá pomocnou ruku.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top