Auto-Moto

Alfa Romeo Stevio nadchne duší netradičního vozu SUV, který vás osloví

Moderní vozy se nejvíce oddávají ve dvojici směrů. Jedny se snaží jít směrem elegance a sportovních rysů, jiné potom budují svoji prestiž jako nádherné vozy kategorie SUV. Na trhu ale najdeme i takové odvážné kousky, které se rozhodly bez jakýchkoliv skrupulí vzít z obojího to co považují za nejlepší, a jednoduše využít ve svůj prospěch.

Výsledek? Tím může být právě i Alfa Romeo Stevio. Vůz, který na první pohled kráčí ve vyšlapaných šlépějích SUV, ale na druhý pohled se jim vzdaluje, jak jen to jde.

Netradičně začíná už jenom samotný vzhled

Pokud se podíváme na další vozy kategorie SUV, tak potkáme mnohem robustnější konstrukci a vzhled, než jaký nám nabízí Alfa Romeo Stevio. Což je právě jedním z těch rysů, které na první pohled dávají vědět, že zážitek ze Stevia nebude zanechávat pocity jako tradiční SUV. Kdybychom měli Stevio více přiblížit, tak bychom s největší jistotou konstatovali, že jde víceméně o dravě vypadající a elegantní vůz, jako je u Alfa Romeo zvykem, jen je tentokrát trošku nafouknutý. Svých tradičních proporcí se totiž Stevio rozhodně odmítá vzdát. 

Výbava nezklame, ale ani nijak nepřekvapí

Samotná výbava Stevia je také něčím, co je na pomezí mezi SUV vozy a vyšší třídou cestovních vozů. Najdeme tady všechnu výbavu, kterou bychom mohli očekávat, ale zároveň nás nepřekvapí lepší vybavení, než bychom našli u většiny cestovních vozidel.

Zákazníci, kteří zakupují skladové vozy Alfa Romeo Stevia tak musí být připraveni na to, že za svoje peníze dostanou opravdu dravé, elegantní a zároveň i velice dobře vybavené vozidlo. Nicméně stejně tak je třeba myslet na to, že Stevio rozhodně není tradičním SUV, což jde poznat na její výbavě. Především potom v případě, kdy byste hlouběji pátrali po asistenční elektronice, kterou užijete v obtížnějším terénu.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top