Bydlení

Automatické brány jsou především o pohodlí

Brána je obvykle součástí rodinných domů, ale také komerčních prostor. Doplněk oplocení umožňující průjezd automobilem a jinými dopravními prostředky. Pokud máte manuální bránu, pak jistě moc dobře víte, jak obtížné je její otevírání a zavírání. Tento proces je o to nepříjemnější, když venku zrovna prší. Přesně takové neduhy celkem úspěšné eliminují automatické brány.

Co jsou to automatické brány?

O mnohém vypovídá samotné pojmenování tohoto produktu. Automatické brány jsou něčím, co je automatické. A vzhledem k tomu, že jde o brány a vrata, tak se to týká otevírání a zavírání. Součástí bran jsou totiž speciální elektromotory, které reakcí na patřičný impuls manipulují s branou tím správným směrem. To znamená, žádné vysedání z vozu, namáhání se a podobně.

Moderní automatické brány jsou pochopitelně vybaveny elektromotory odolávající nepříznivým klimatickým podmínkám. Součástí celého systému bývají bezpečnostní čidla, takže máte jistotu, že i kdybyste při pohybu brány stáli v její cestě, zastaví se a nezpůsobí žádnou škodu na majetku a zdraví osob.

Otevírání automatické brány

Když se rozhodnete investovat do tohoto modelu brány, pak si buďte jisti, že máte na výběr i v mnoha dalších oblastech než pouze v samotném vzhledu a způsobu otevírání. Automatické brány je možné zakoupit s dálkovým ovladačem. Stačí stisk jediného tlačítka a otevřete ji nebo naopak zavřete.

Ještě lepší jsou speciální čidla zabudovaná ve vozidle, takže když se budete blížit s autem k bráně, otevírání probíhá automatiky. Možností jsou také propracované GSM systémy, v jejichž případě dokonce nemusíte být u samotné brány. A aby toho nebylo málo, součástí takového celku bývá záložní zdroj, takže bránu automaticky otevřete i při výpadku elektrického proudu. Zkrátka komfortní řešení se vším všudy.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top