Průmysl

Bez kvalitní trubky ani ránu

Stavění čehokoliv se neobejde bez pořádného stavebního materiálu. Pokud vás čeká realizace libovolné konstrukce, připravte si kvalitní materiál. Tím se stane ocel, konkrétně trubky, s nimiž vybudujete pevné zázemí pro cokoliv. Ideální jsou jako kostra zahradního domku na nářadí, garáže a čehokoliv dalšího. Stačí si jen vybrat a vsadit na precizní zpracování.

Trubky vhodné právě pro vás

Trubky spadají do kategorie hutního materiálu stejně, jako kupříkladu plechy. Pokud se na jejich provedení podíváte trochu z blízka, zaregistruje patřičné možnosti výběru. Hodně používané jsou trubky bezešvé, jak v provedení závitovém, tak hladkém.

Pokud se chystáte budovat konstrukci libovolného typu, vsaďte na trubky konstrukční, které jsou zákazníkům obvykle připraveny podle jejich náročných požadavků. Typickým příkladem je přesná délka a ostatní technické parametry. S pomocí autogenu lze zaříznout trubku na požadovanou délku. Naopak díky svažování můžete docílit přesného provedení ocelové konstrukce.

Spojte trubky s plechy

U trubek však skončit nemusíte. V okamžiku, kdy vytvoříte pevnou ocelovou konstrukci s dlouhou životností, je nejvyšší čas přejít na opláštění takové stavby. K tomu slouží třeba již zmiňované plechy. Ani v jejich případě se nemusíte příliš omezovat. Také plechy mají několik podkategorií provedení. Nemusí to být jen černé plechy válcované za tepla a za studena. Praktické jsou také tlusté plechy.

A pokud si myslíte, že s plechy si vystačíte pouze na stěny nebo střechu ocelové konstrukce, jste značně na omylu. Například takové plechy s povrchovou úpravou rýha a slza jsou k tomu ideální. Při výběru hutního materiálu nepodceňujte správnou volbu dodavatele tohoto sortimentu. Dbejte na produkty splňující normu ČSN, které se pyšní požadovaným technickými vlastnostmi.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top