Kariéra

Bezpečná přeprava zboží na prvním místě

přeprava zboží
pixabay.com

Vlastníte autodopravu a často převážíte nejrůznější typ zboží z jednoho místa na druhé? Pak určitě víte, že zákazníkův přepravovaný sortiment je pro vás naprostým klenotem. Z toho důvodu je třeba dbát na jeho celkovou bezpečnost. Nemáme však na mysli jenom hlídání na odpočívadlech a podobné věci.

Největším nepřítelem při přepravě zboží je jeho špatné uložení. Vlivem jízdy pak může dojít k nechtěnému poškození, z čehož plynou pouze problémy, popřípadě materiální a finanční škody. Chcete-li v maximální míře zajistit převážené věci, využívejte ty správné přepravní palety.

Doplňky pro vnitrostátní i mezinárodní dopravu, které lze upotřebit opakovaně.

Když palety pro přepravu, tak jedině europalety

Přepravní palety mají tu výhodu, že přináší nejenom bezpečnost při samotné dopravě, ale také při přesouvání ze skladu do vozu a naopak. Lze je velice snadno uchopit vysokozdvižným vozíkem, mají vyšší dostatečnou nosnost a zároveň patřičnou pevnost.

Nemusíte se tak obávat, že po jediné jízdě dojde k jakémukoliv opotřebení. To vše za předpokladu, že zvolíte kvalitní a hlavně normované europalety. Ty splňují nejnáročnější kritéria přepravy a hodí se jak pro převoz běžných věcí, tak hromadný přesun zboží například prostřednictvím kamionu.

A pokud by došlo náhodou k poškození přepravní palety, máte možnosti nechat ji za symbolický poplatek opravit, popřípadě ji specializované firmy vykoupí a vy si pořídíte novou. Nepodceňujte bezpečnost při převážení zboží a investujte do toho správného příslušenství, jímž europalety dozajista jsou. Náklady na jejich pořízení jsou oproti hodnotě přepravovaného sortimentu skutečně minimální. Využijte jejich značné mobility, nosnosti až 1 500 Kg, snadné manipulovatelnosti a komfortu při jakémkoliv přesouvání z bodu A do bodu B.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top