Cestování

Bora Bora – perla Francouzské Polynésie

www.pixabay.com

Ostrov Bora Bora patří mezi neznámější ostrovy jižního Pacifiku. Patří mezi ostrovy Francouzské Polynésie a je jedním z největších pokladů toho souostroví. Jde o krásné místo, které je navštěvováno turisty ze všech koutů světa.

Tropický ráj, neuvěřitelná vegetace, krásné nekončící pláže, tyrkysové moře – to je Bora Bora.

Na tomto ostrově zažijete opravdu romantickou dovolenou v luxusně zařízených apartmánech, krásné krajině, také právě nejen proto se stává velmi často Bora Bora líbánkovým letoviskem.

Celou Francouzkou Polynésii najde na skutečném konci světa, avšak právě její oblíbenosti, je sem snadná doprava. Perlu celého souostroví naleznete na severozápadě od ostrova Tahiti, který má své letiště v Motu Mete, nejvíce však létají cizinci na letiště Papeete. Let na ostrov trvá zhruba 27 hodin a pak následně cesta na Bora Bora trvá dalších 1,5 hodiny.

Po příletu vás přivítá velmi přátelský, ochotný a usměvavý personál, vůně květin a modré laguny. Na Bora Bora jsou nejtypičtějším ubytováním luxusní bungalovy nad mořem se skleněnou podlahou, díky níž máte možnost pozorovat neuvěřitelný podmořský svět. Na pevninu se z bungalovu dostanete po dřevěné lávce. Na Bora Bora vás ohromí velké soukromí a klid. Rozhodně zde nečekejte bujarý noční život a diskotéku na každém rohu. Je zde pouze pár menších obchodů s jídlem a suvenýry, výborné restaurace s místními specialitami a bary s míchanými koktejly.

Takže pokud hledáte opravdovou exotiku a skutečný relax? Bora Bora je určeno přímo pro vás.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top