Auto-Moto

Brány konstruované dle potřeb zákazníka

Asi nemá cenu polemizovat o tom, že brána je velice důležitou součástí vjezdu na jakýkoliv pozemek. Ať už je to rodinný dům, bytový komplex nebo jiný průmyslový prostor. Brána je prvek, který se zavírá a otevírá, takže umožňuje průjezd a zároveň plní určitou bezpečnostní roli. Pokud uvažujete o pořízení nové brány, chceme vás ujistit v tom, že máte rozhodně na výběr.

Brány odlišného provedení

Kvalitní brány, to pochopitelně nejsou jenom dvoukřídlá vrata s manuální obsluhou. I když, přesně tohle je jedna z možných variant. V tomto směru můžete být daleko kreativnější, a to především na základě konkrétního prostoru, volného místa a podobně.

Pojďme si tedy představit ty nejznámější brány, mezi které patří například teleskopické. Ve své podstatě jde o samonosné brány pohybující se v předem připravených kolejnicích. Neotevírají se do prostoru, ale například podél oplocení. I to může být jedna z výhod. Svým způsobem šetří drahocenné místo.

Posuvné brány mohou být navíc delší než běžné, například přes celý vjezd. Umožňuje to bytelná a zároveň lehká konstrukce spojená s vhodnou výplní. Abyste takové brány nemuseli otevírat svépomocí, je vhodné doplnit je elektromotorem. Ten přispívá k náležitému komfortu. Stačí stisk tlačítka a brána se otevře sama. To ostatně platí i při zavírání. Ve výsledku tak nemusíte vysedat z vozu.

Ostatní praktické brány

Posuvné brány samozřejmě nejsou tím jediným, co současný trh nabízí. Vsadit můžete na již zmiňované křídlové brány nebo dáte přednost skládacím vratům. Ta využívají pohybu po kolejnicích, jen nezajíždění podél plotu, ale skládají se. Také tato verze má řadu výhod v okamžiku, kdy například všechny ostatní zmíněné modely nejste schopni použít. Při výběru vhodné brány si na své přijde jednoduše každý, navíc když jde o individuální zakázkovou výrobu.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top