Auto-Moto

Mazda CX-9 dokáže překvapit svými kvalitami rodinného vozidla

www.pixabay.com

Na první pohled se tváří jako sportovní a velice robustní vůz kategorie SUV. Mazda CX-9 ale mate pohledem a možná vás překvapení, že svými kvalitami dokáže zastoupit opravdu vysoké postavení na trhu mezi rodinnými vozy vyšší kategorie. A nestojí přitom ani zdaleka šílené peníze.

Strohý, ale poctivý interiér

Pokud vyhledáváte vozy, které jsou v rámci interiéru doslova vytříbené do posledních detailů a pracují s těmi nejlepšími materiály, tak vás bude čekat u CX-9 menší zklamání. Rozhodně tady nečekejte okázalé tvary a esteticky vedené komponenty od palubní desky po poslední tlačítka na dveřích. To ale neznamená, že by CX-9 byla nekvalitním vozidlem, protože ačkoliv jsou plasty na první pohled neatraktivní, jsou zároveň se vší jistotou velice odolné a pečlivě zpracované.

Vyšší kategorie s výbornou dostupností

Automobily Mazda CX-9 můžete pořídit za ceny přesahující milion korun, čímž se rozhodně neřadí mezi nejlevnější vozy. V rámci autobazarů můžete najít i levnější nabídky, ale pro CX-9 jsou salónové a skladové vozy Mazda opravdu ideální volbou. Úspora se stoprocentně vrátí v tom, že je tento model opravdu velice odolný a rozhodně se nedá říct, že by patřil mezi automaty na poruchy. Naopak dokáže vydržet i souvislé dlouhodobé namáhání a bez jakékoliv újmy na řízení či provedení.

Sportovní zevnějšek i výbava

Naopak silnou stránku hledejte v zevnějšku i motorových vlastnostech. Už na první pohled je CX-9 typicky dravá Mazda a přesně to vám ukáže taky v moment, kdy poprvé nasednete za volant. Rychlá a agresivní Mazda s dokonale vyladěným automatickým řazením. A mimo všech výborných vlastností od pohonu na všechna čtyři kola, přes kvalitní a citlivé řízení navíc budete ve standardním používání občas pochybovat, jestli ještě máte motor pod kapotou. Mazda CX-9 totiž přede opravdu jak kočička.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top