Auto-Moto

Budoucnost značky škoda i nový škoda Enyaq. Co by nám mohla přinést?

Před nedávnem se na trhu poprvé ukázaly ukázky nového modelu výrobce Škoda Enyaq. Jedná se o první čistě elektronický model z výrobních linek Škody a slibuje opravdu zajímavou evoluci. Znamená to do budoucna konec běžných vozů?

Konec běžných vozů? Nové i skladové vozy Škoda se stále prodávají

Ekologický posun je ve světě znát snad po každé straně průmyslové evoluce a v některých ohledech se jen čistě na něj bere možná až příliš velký zřetel. Přichází tak spousta zajímavých otázek ohledně budoucnosti některých značek a modelů. Co bude s vozy jako Kodaq a jim podobné? Konec jim zatím rozhodně nebude, a i nadále se nové i skladové vozy Škoda prodávají v rekordních číslech. Nástup „nové ekologické generace“ se sice pomalu avizuje jak v tiskových zprávách, tak i v samotných modelech, ale minimálně v příštích několika letech nemusíme žádný hromadný nástup elektro vozidel očekávat.

Je tak Škoda Enyaq perspektivní i teď?

Nástup elektromobilů se teprve chystá, a proto se skýtá otázka, zdali jsou ty současné kvalitní, nebo jen jakési promo budoucnosti? Rozhodně jsou! Nová Škoda už prošla nejednou testovací jízdou a reakce jsou vesměs pozitivní. Cena kolem jednoho milionu korun není nijak přehnaná oproti vybavení, které vám je model schopný nabídnout. 

Zevnějšek vozidla míří směrem do budoucnosti stejně jako pohon a můžete se tak setkat s opravdu moderní geometrií, a dokonce kompletně podsvícenou čelní maskou. Vzhled se tak dá určitě pojmenovat jako nadčasový, a i v budoucích letech jen tak z módy nevyjde. V interiéru se pak Škoda odhodlala ke snad nejelegantnějšímu modelu posledních let. Tmavě laděný interiér s koženými komponenty dodává novému modelu opravdu značku luxusu a precizního provedení. Odkaz k budoucnosti je přitom na první pohled zřejmý díky ohromnému palubnímu displeji.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top