Móda & styl

Buďte styloví i ve sněhu

famousoutfits.com

Teplota klesá a sníh už je doufejme jen otázkou času. Zima je ideální doba pro vyniknutí vašeho osobitého stylu, můžete totiž experimentovat s různými kusy oblečení z vašeho šatníku. Bundu, kabát či vestu můžete dle vašeho stylu doladit volbou čepice, šály či rukavic. Na závěr už vše stačí jen podtrhnout správnou volbou stylové zimní obuvi. Aby výsledný efekt však nebyl jen zmatečným splácáním několika kusů oblečení, nechte se inspirovat.

Zimní bunda

Klasikou, kterou nic nezkazíte, je volba jednoduché zimní bundy.

 

Zimní kabát

Zimní kabáty se prodávají v několika délkách, barvách i stylech. Stačí jen doladit a elegantní a zároveň stylový outfit je na světe.

 

Šála a čepice jako doplněk

Vhodný výběr šály a čepice vás nejen zahřeje, ale také podtrhne celkový styl vašeho outfitu.

 

Zimní obuv

Nevhodná kombinace celkového outfitu a obuvi je nejčastější chybou, kterou na mužích můžeme v ulicích vídat.

Zdroj:famousoutfits.com

 

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top