Móda & styl

Naboso v kanceláři i ve městě, vždy a všude

V dnešní moderní době si jen těžko umíme představit situaci, že po ulici či v kanceláři kráčíme bez vhodné obuvi, tzv. naboso. Možné to opravdu je, díky společosti naBOSO, která nabízí nejširší sortiment bosé obuvi v ČR. Důležitý faktor při správném výběru vhodné obuvi je rada odborníka, který vám doporučí vybrat obuv ohleduplnou k vašemu zdraví.

Naše tělo je anatomicky přizpůsobeno jiným podmínkám pro chůzi, nikoliv tvrdým podrážkám a podpatkům. Někdy se mohou objevit  bolesti kolen, kyčlí i zad, málokdo z nás si uvědomí, že tyto problémy mohou mít na svědomí právě nevhodně zvolené boty. Tzv. bosé boty (barefooty) simulují přirozený stav chůze naboso. Společnost naBOSo boří mýtus, že bosá obuv vyhovuje pouze outdoorovým nadšencům a je použitelná pouze pro volnočasové aktivity. Dnes již výrobci nabízí zdravé obutí i pro každodenní nošení ve městě i do kanceláře, které od běžných bot na první pohled nerozeznáte. Vaše chodidlo si brzy na tento komfort přivykne. Podrážka je odolná proti oděru a propíchnutí. Vyberte si z široké  škály nabídky pro ženy, muže i děti od 15 domácích i světových značek jako jsou Solle Runner, Feelmax, Freet, Sockwa nebo Earth runners.

 Příroda geniálně vytvořila lidskou nohu pro co nejefektivnější pohyb. Chodidlo funguje, jako dokonalý mechanismus, který tvoří 19 svalů, 107 vazů a 26 kostí. Bosá obuv si získala popularitu po celém světě díky své ultra tenké podrážce, pohodlnosti a komfortu a volnosti při nošení, vyniká i snadnou údržbou. Na závěr rada odborníků ze společnosti naBOSO, jak správně vybírat. Bosé boty jsou správně o 1 číslo větší než klasické z důvodu přirozeného roztahování zatíženého chodidla. Obuv by měla být také vždy bez zvýšené paty, neohebné přizvedlé špičky a podpory klenby. Naopak má mít ohebnou podrážku, široký prostor pro prsty a být lehká. Taková obuv je prospěšná pro nohu i pro celkové zdravé držení těla.

www.naboso.cz

 

 

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top