Auto-Moto

Cestování s karavanem se stává stále populárnější

Obliba karavanů v posledních letech stoupá a cestování s karavanem, ať už v rámci České republiky nebo kdekoliv v zahraničí, vyhledává každoročně větší a větší počet cestovatelů. Je to pochopitelné, jelikož máte svobodu si zajet kamkoliv, kdykoliv, odpadá starost řešit itineráře cest do větších detailů a jste na cestách zkrátka svým vlastním pánem. Tomu se samozřejmě přizpůsobuje i trh, prodeje nových karavanů rostou a s tím souvisí otázka, kde si takový obytný vůz opatřit.

A kde si tedy takový karavan opatřit?

Firma Caravan plus s.r.o. se zabývá distribucí a prodejem karavanů již od roku 2009, tedy má tradici více než 14 let. Firma původně vznikla skrze nadšence zapálené pro věc a s touhou pomáhat ostatním příznivcům tohoto koníčku, což dodnes společnost neopustilo. Je tedy vhodná pro všechny, ať už s touto aktivitou začínáte a hledáte vhodný karavan na prodej nebo jste již ostřílení řidiči karavanů. Každý si zde jednoduše přijde na to své.

Co nabízíme?

Naše společnost nejprve začala s poskytováním servisu vozidel spolu s prodejem nejrůznějších doplňků, postupně jsme však v roce 2017 přidali i náš vlastní prodej obytných vozů značky Ahorn Camp, a dokonce i půjčovnu obytných aut. I přesto, že jsme se za naše působení na trhu zejména skrze prodej karavanů poměrně významně rozrostli, stále si držíme osobní a individuální přístup ke každému našemu zákazníkovi. Tak, abychom dokázali poznat jeho přání, požadavky či možnosti.

Jelikož víme, že nejdůležitější ze všeho je vždy spokojenost zákazníka, proto to zakoupením nového karavanu pro nás teprve začíná. Jde samozřejmě o kvalitu, spolehlivost, rychlost, je pro nás ale důležitý i individuální přístup a s tím související poradenství a vzdělávání v nových trendech například ze zahraničí, jakožto i novinky z cest a další vychytávky spojené s touto aktivitou – karavaningem. Zkrátka chceme, abyste se u nás cítili, jako když navštěvujete svoje dlouholeté přátele.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top