Nezařazené

Čistá karma je základ správné funkčnosti

Název tohoto článku může být do jisté míry zavádějící. Nebudeme se v něm věnovat etickému přírodnímu zákonu příčiny a následku, jak by si mohl, kdo myslet. Půjde o karmu jako o plynový průtokový ohřívač, který je nedílnou součástí spousty domácností.

Jeho provoz je velice jednoduchý a v podstatě automatický. Možná i proto jej využívá hodně lidí. Karma však může být i velkým nepřítelem, a to hlavně v okamžiku, kdy se zanedbává její pravidelná údržba.

Pravidelné kontroly a důkladný servis

Abyste se nemuseli při provozování tohoto spotřebiče čehokoliv obávat, musí se vaším cílem stát čistá karma. To znamená zařízení vyčištěné, seřízené a zkontrolované. A právě tyto procesy spousta majitelů mnohdy podceňuje. Někteří neprovádí kontroly vůbec, jiní za příliš dlouhou dobu. Obojí je špatně.

Revize karma je třeba provádět s maximální pravidelností. Kontroly každý rok a revize jednou za tři roky. Právě díky těmto úkonům totiž může dojít k včasnému odhalení závady nebo problému. V lepším případě to může být potíž s chodem zařízení, v tom horším může jít o únik plynu nebo možnost výbuchu. A to už jsou škody ohrožující majetek a životy lidí.

Revize karmy od A až do Z

Při provozování plynového průtokového ohřívače se nebojte oslovit odborníky na slovo vzaté, kteří vám zajistí řadu úkonů. A to od vyčištění jednotlivých částí, přes výměnu opotřebovaných dílů, repase vybraných prvků, až po seřízení průtoku plynu nebo zjištění jeho úniku.Čistá karma se pyšní spolehlivým a ekonomickým provozem. Na to byste rozhodně neměli opomíjet. Navíc nejde ani o žádné nákladné kontroly, které by měly zatěžovat rodinný rozpočet. Z toho tedy vyplývá, že kvůli pár ušetřeným korunám se rozhodně nevyplatí ohrožovat život svůj nebo ostatních. Pokud jste to doposud neudělali, sjednejte si profesionální servis. Čistá karma je základ.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top