Nezařazené

Posuvné brány plní roli praktickou i estetickou

Brána je bezpochyby dominantním vstupem nebo chcete-li vjezdem na jakýkoliv pozemek. Prostor, kudy lze vjíždět a vyjíždět automobilem či jiným dopravním prostředkem. Tento prvek se stává nedílnou součástí oplocení, potažmo celé nemovitosti. I z toho důvodu byste měli volit pouze prověřená a kvalitní řešení přinášející bezpečnostní vlastnosti, estetičnost a v neposlední řadě funkčnost. A právě tohle v plném rozsahu splňují posuvné brány.

Vlastnosti posuvné brány

O provedení posuvné brány do jisté míry vypovídá její pojmenování. K otevírání a zavírání dochází posunem z jedné stany na druhou. To znamená, že toto řešení není nikterak náročné na prostor, protože posuvnou bránu můžete vést v kolejích třeba podél plotu.

Posuvné brány lze díky jejich způsobu fungování označit za jednu z velice elegantních variant mezi vraty a bránami. Jejich instalace není spojena s žádnými složitostmi týkajícími se stavebních prací.

Vzhledem k tomu, že tento výrobek je tvořen v podstatě na míru daných prostor, zákazník tak má celkem široké možnosti z hlediska výsledného designu. Základ obvykle tvoří bytelná kovová konstrukce s libovolnou výplní. Mezi hodně používané materiály se řadí dřevo, hliník, plast, ale také sklo. Meze se v tomto směru rozhodně nekladou. Posuvné brány mohou nabývat i odlišných rozměrů.

Usnadněte si otevírání posuvné brány

Provedení posuvné brány lze pochopitelně povznést na daleko vyšší úroveň. A v tomto případě nemáme na mysli samotný vzhled. Posuvné brány mohou být doplněny také o moderní elektromotory, které se starají o automatický pohyb brány. Díky nejrůznějším čidlům a senzorům lze toto řešení označit za velice komfortní a bezpečné. Komu by se ostatně nelíbilo stisknout tlačítko na dálkovém ovladači a vjet pohodlně na pozemek?

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top