Tech

Co jsou a jak fungují chytré kliky?

Díky neustále se rozvíjející moderní technologii a budování smart domácností, je jistě i chytrým řešením zabezpečení dveří pomocí chytrých klik. Chytré kliky jsou propojeny s chytrými zařízeními a vy je tak můžete ovládat přes mobilní aplikaci. Navíc jsou chytré kliky provedeny v moderním designu a z kvalitního, odolného materiálu.

Čtečka otisků prstů i klávesnice přímo na klice od dveří

Pro otevření dveří pomocí chytré kliky již nepotřebujete klíče, ale moderní technologie. Chytrou klikou totiž otevřete dveře například otiskem prstu nebo zadáním kódu. Chytrá klika obsahuje čtečku otisku prstů a také klávesnici pro zabezpečení kódem.

Co všechno chytrá klika umí

Chytrá klika toho umí opravdu hodně, může třeba automaticky zamykat po zavření dveří, díky technologii můžete sledovat stav dveří i kliky, tedy zda jsou dveře otevřené či zavřené nebo zda je odemčeno či zamčeno. Dále lze nastavit tzv. průchozí režim, což znamená, že klika zůstane odemčená v určeném čase.

Pro bezpečné používání chytré kliky je možné vybrat z několika možností přístupů. Chytrou kliku lze použít, a tedy bezpečně s ní otevřít dveře, těmito přístupy: pomocí otisku prstu, kódem, aplikací v mobilním telefonu, pomocí eKey zaslaného od administrátora, dálkovým ovladačem a také nouzovým klíčem.

Mobilní aplikace TTLock je dostupná zdarma, lze ji stáhnout pro Android i Apple iOS. Technologie chytré kliky je rovněž kompatibilní se službami Google Home nebo Amazon Alexa. Díky aplikaci můžete sledovat také historii přístupů a mít tak pod kontrolou použití chytré kliky.

Chytré kliky můžete nastavovat podle potřeby

Aby mohla chytrá klika fungovat opravdu chytře, je potřeba ji nastavit, tedy zadat jí, co a kdy má dělat, jaký způsob zabezpečení a ovládání použít. Můžete nastavit časové intervaly pro vstup, možnosti ovládání např. přes aplikaci, online i na dálku.

Chytré kliky můžete ovládat i online

Chytré kliky můžete mít také v tzv. online modulu, díky němu lze chytrou kliku na dálku spravovat, nastavovat přístupy a také dálkově odemykat. Je možné určité osobě na dálku vygenerovat kód, zaslat jej například sms zprávou nebo emailem. Další možností je zaslání tzv. Ekey.

Biometrické chytré kliky SMART TTLock jsou moderním řešením zabezpečení vstupů. Chytré kliky lze použít také v kombinaci se stávajícím zadlabacím zámkem.

Pro vhodný výběr chytré kliky se poraďte s odborníky z e-shopu Klíčový servis. Doporučí vám optimální řešení v souladu s vašimi stávajícími dveřmi nebo pro nové dveře.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top