Tech

Co možná nevíte o nádržích na dešťovou vodu?

Nádrže na dešťovou vodu jsou poměrně dost mladou, ale stále více populární možností, jak zdokonalovat naše pozemky. Dnes už se stávají naprosto běžnou součástí všech nově budovaných pozemků a mnohdy se dostávají i na pozemky starší.

Mnozí ale nemají přesnou představu o tom, jak vůbec fungují, a čím jsou tak moc výjimečné. Dnes se tak podíváme na ty nejdůležitější otázky, které se kolem nádrží na dešťovou vodu poměrně dost často objevují.

Desítky let dokonalé služby

Odolnost je tou nejdůležitější vlastností, která je u nádrží na dešťovou vodu pravidelně řešena. Díky použitím materiálům i technologii výroby tak mohou výrobci bez problémů nabídnout desítky let záruky. Jedná se tak opravdu o doživotní řešení problémů s vodou. Polyethylen a jeho varianty jsou extrémně chemicky i fyzicky odolné proti možným vlivům v půdě. Vedle toho potom technologie kroužení, která eliminuje existenci spárů na objektu, neumožní slabá místa na objektu.

Možnost upravit podle vašich potřeb

Nádrže na dešťovou vodu se vyrábějí v opravdu velkém množství možností. přitom si můžete vybírat různé velikosti, přičemž ty největší dosahují i tisíců litrů objemu. Hlavní je ale tvar nádrže, který může být jak vertikální, tak i horizontální. O tom, jak rozsáhlý nakonec bude celý systém, pak nerozhoduje jenom velikost nádrže, ale také i množství příslušenství. To pochopitelně můžete volit přesně podle vašich potřeb a velikosti pozemku.

Levné pořízení díky dotacím

Extrémně důležitou vlastností jsou samotné dotace. Díky možnostem, které dotace dešťovka nabízejí, je dnes možné opravdu pořídit nádrže na dešťovou vodu za zlomek ceny. Dotace jsou státní a pokrývají nejen nákup, ale i montáž nádrží. Mimo toho je možné si nechat pomoci i od firem poskytujících nádrže s vypracováním celé dotace.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top