Kariéra

Co možná nevíte o obuvi pro profesionální řemeslníky

pixabay.com

Obuv je mnohdy opomíjenou součástí výbavy jak u volnočasových a běžných aktivit, tak i u profesionálních. Především řemeslníci jsou pak speciální sortou lidí, kde obuv netvoří jen estetický účel, ale pohodlí, a především bezpečnost může být naprosto zásadní. O jejich koupi a nošení vás možná přesvědčí pár věcí, co každý o obuvi netuší.

Bezpečnostní atestace nejsou jen reklamní tah

Často se znevažuje jejich účel a efektivita, ale bezpečnostní atesty jsou přesně tím důvodem, proč vůbec pracovní oděvy a pracovní obuv existují. Jejich znevažování a tím pádem i ignorance může být zásadní chybou, kterou dnes a denně dělá spousta hobby i profesionální řemeslníků.

To, že je podrážka protiskluzová se dá říct u jakéhokoliv produktu, a to je právě důvod, který snižuje jejich efektivitu v očích lidí. Jenže jakmile se bavíme o atestech, tak se bavíme o pevně dané součásti vybavení, která podléhá oficiálním normám. To, že obuv je protiskluzová či proti prořezu se pak náhle nestává jen obchodním slibem, ale jistotou, která musela být nejdříve ověřena testováním podle platných norem.

Důvěřujte specialistům na pracovní oděvy a pracovní obuv

Kupovat pracovní oděvy dnes dostanete šanci téměř v jakémkoliv obchodě i širším webovém portálu. To je ale jedna z chyb, kterých se lidé dopouštějí a které jsou zároveň zdrojem toho dojmu, že jsou bezpečnostní atestace naprosto k ničemu.

Při návštěvě profesionálních obchodů a internetových e-shopů tak dostáváte šanci vybírat ze značek, které si za svojí kvalitou opravdu stojí. A co mnohem více, jsou tyto značky především prověřené prodejci, od kterých odebíráte zboží. Řekněte upřímně, kdo bude riskovat jednodušeji svoje renomé a ztrátu klientů? Všeobecný obchod bez opakujících se zákazníků, nebo obchod specializovaný na sortu lidí s potřebou opětovných návštěv a dlouhých spoluprací.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top