Kariéra

Podle čeho si vybírat kvalitní montérky

zdroj: pixabay.com

 Ať už jste profesionál anebo hobby pracovník, tak je pro vás vždy extrémně důležitý výběr kvalitních montérek. Ten totiž nemusí ovlivňovat pouze naše pohodlí na kterém záleží, ale rovněž i rychlost a obratnost jakou dokážeme pracovat.

Pracovní oděvy vybírejte podle vybavenosti

První otázkou je, co chcete s montérkami dělat. Pokud je máte čistě na zahradnické práce, tak vám kupříkladu vystačí naprosto jednoduché základní montérky bez rozličný h kapes a úložných prostorů. Postačí vám víceméně jedna kapsa na příruční věci.

Úplný opak přichází v případě řemeslníků a specialistů. Ti totiž potřebují dost často poměrně velký počet nářadí a pomůcek neustále po ruce a bez montérek s dostatkem úložného prostoru bude jejich práce o poznání složitější.

Vyzkoušejte a kontrolujte velikost

Pokud montérky kupujete v kamenném obchodě tak nikdy nepodceňujte detaily a pro všechny případy montérky raději odzkoušejte. Může se stát, že velikost vám bude zcela sedět, ale naopak střih bude něčím jiným, než jste vyhledávali. Pokud nakupujete na e-shopu pracovní oděvy a pracovní obuv, tak se vždy spoléhejte nejen na velkost, ale především na veškeré velikostní tabulky. Ty vám napoví veškeré potřebné rozměry. Nezapomínejte, že v různých ohledech můžete mít atypické rozměry a tím pádem potřebujete i jinou velikost oblečení.

Atesty a specifikace

Další a velice podstatnou věcí jsou atestace a další specifikace. U každého kusu oblečení do práce bychom si měli velice pečlivě hlídat, že splňuje přesně naše specifické požadavky. Často totiž budete vyhledávat a potřebovat různé vlastnosti jako například odolnost proti proříznutí anebo také ožehnutí. Veškeré atestace vám běžně uvádí výrobce, a to včetně informace o normě, jejích náležitosti atestace splňuje. Bez norem je totiž atestace pouze prázdným slovem bez jistot.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top