Nezařazené

Co o vás vypovídá dárek pod stromečkem?

pixabay.com

Že už máte v podstatě vymyšleno, co své drahé polovičce koupíte pod stromeček? Raději si nejprve přečtěte tento článek, aby si o vás vaše partnerka nemyslela, že jste např. sebestředný lenoch. Podle typů dárků, které od vás vaše drahé polovičky obvykle dostávají, si o vás totiž dělají jasný obrázek. A občas nejsou ani daleko od pravdy.

Praktické dárky

Ruku na srdce, kdo z vás někdy koupil své partnerce povlečení či sadu hrnců? Nebo dokonce pračku? Geniální řešení, zabijete dvě mouchy jednou ranou. Partnerce uděláte radost a zároveň ušetříte, protože stejně byste to jednou kupovat musel. Takže jestli se vždy tváří, že má radost, asi vás teď hodně zklamu. Opravdu si myslíte, že by ji nepotěšil více parfém?

Co si o vás pomyslí? Že jste šetřílek, navíc bez nápadu nebo dokonce chuti se vůbec zamyslet, co by jí udělalo radost.

Společné dárky

Možná jste typ muže, který partnerce často dává dárky, které v podstatě nejsou jen pro ni. Například takové ty vouchery na společně strávený víkend či společnou masáž. To by ještě šlo. Pak je ještě další kategorie dárků, které v podstatě vůbec nejsou pro ni. Ano, myslím tím tak oblíbené obdarovávání žen erotickým spodním prádlem či dokonce erotickými pomůckami. Pokud kupujete dárky, které si žena může vzít v podstatě jen do ložnice, kupujete dárky spíše pro sebe.

Co si o vás pomyslí? V případě dárků společných je možné, že ji tak milujete, že chcete být stále s ní. Jednoznačně jsou to dárky romantické a většinu žen spíše potěší. Pokud jde o dárky do vaše společného intimního života, nezapomeňte pod stromeček přidat ještě něco více romantického, aby si nakonec nemyslela, že myslíte spíše na sebe.

Na poslední chvíli

Sada šampónů či kosmetický balíček předpřipravený z Tesca. Opravdu si myslíte, že partnerce nedojde, že jste vše řešil na poslední chvíli a s myšlenkou, co by ji asi tak udělalo radost, jste si hlavu moc nelámal?

Co si o vás pomyslí? Že dárek pro ni byl pro vás jen povinnost a žádné romantiky se u vás asi nikdy nedočká ani v jiných směrech.

Udělej si radost sama

Výborné řešení, jak nekoupit něco špatně. Obálka s penězi. V lepším případě poukaz do konkrétního obchodu. Je to sice sázka na jistotu, ale ženy zároveň milují překvapení. Možná by raději dostaly parfém, který jim tolik nevoní, než po rozbalení dárku zjistit, že skrývá nic neříkající obálku.

Co si o vás pomyslí? Že jste nerozhodný a nechcete nést odpovědnost. Možná i trochu líný. Položit pod stromeček obálku s penězi umí přeci každý.

Luxus za každou cenu

Mnoho mužů kupuje ženám velmi drahé dárky, které většinou ani nepotřebují nebo na nich netrvají. Například luxusní drahé hodinky či šperky, které vůbec nepotřebuje a nikdy po nich ani netoužila. Možná se vám líbí, chlubit se pak svému okolí, co od vás přítelkyně dostala. Možná jste ani neposlouchal, když říkala, že by ji udělala radost nová šála.

Co si o vás pomyslí? Že máte problém se sebevědomím a potřebujete ji a okolí ohromovat. A že jste materialista a snob, kterému ani tak nejde o ni ale o svůj dobrý pocit.

Možná máte pocit, že vám teď ztroskotaly všechny plány. Není to tak. Pokud vaše partnerka touží po luxusních hodinkách, voucheru na společně strávený víkend či dokonce novou sadu hrnců, má ji mít. Jen nemyslete na sebe a poslouchejte ji. Ať se pod stromečkem nedočkáte pouze zdvořilého poděkování.

 

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top