Nezařazené

Jak na správné zásnuby ?

pixabay.com

Už je čas kdy by jste chtěli požádat svojí přítelkyni o ruku, ale jste nervozní z celé situace, a nevíte jak na to ? Máme pro vás pár tipů jak to zvládnout.

Povídáni o svatbě

V první řadě záleží na tom, jestli se vaše polovička vůbec vdávat chce, proto je důležité nenápadně navázat na téma svatby, a tak zjistíte jestli má vaše přítelkyně stejný zájem se vdávat. Jestli odpoví že ne, tak není ta vhodná doba, a zkuste to zase až za nějaký čas.

Zásnubní prsten

Když se dozvíte že svatbu chcete oba, můžete vyrazit na nákup prstenu. Nezáleží tak na cenně, jako na tom aby jste prstenem vyjádřil jak moc vám na ní záleží, a že to celé myslíte opravdu vážně.

Zjistěte po jakém touží

Je dobré před nákupem zjistit jaký tip prstenů se jí líbí, můžete se zeptat její rodiny a přátel, nebo se podívat do její šperkovnice jaké prstýnky nosí. Možná že vám napoví sama.

 

 

Zásnuby

Pokud jí chcete originálně překvapit rozhodně si nechte od někoho blízkého pomoci přece jenom příprava zásnub je náročná.

Správný okamžik

Nemusíte být nedočkaví, správné zásnuby mají své načasovaní pokud chytneme ten správný okamžik ona sama nebude schopna dojetím odmítnout.

Místo

Je důležité vytvořit romantickou situaci, tu zvládnete udělat tak že jí požádáte o ruku na místě kde je to důležité jak pro ní tak i pro vás. Místo kde jste se po prvé políbili a nebo poznali.

Zůstaňte sám sebou

Spousta mužů má talent nebo schopnost na něco jiného, pokud umíte vařit připravte jí dobrou večeři, když umíte zpívat složte jí píseň, rozhodně udělejte něco co vás bude vystihovat.

Zdroj : pixabay.com

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top