sex a vztahy

Máte rádi sex po ránu?

pixabay.com

Pokud máte vždy po zazvonění budíku pocit, že se vám nic nechce, že jste bez nálady a nejraději byste ani nevylezli, máme pro vás jeden osvědčený typ. Sex po ránu. A k němu hned několik důvodů, proč byste si ho měli užívat právě v tuto denní dobu.

Protože si ho pamatujete. To oceníte hlavně ve chvíli, kdy vám přítelkyně bude klást spoustu doplňujících otázek.

Nastartujete den či celý týden tím správným způsobem. Vědci zjistili, že ranní sex je přirozený antistresový prostředek. Tyto účinky mohou trvat minimálně sedm dní.  Ranní sex v pondělí vám takto může zaručit úspěšný celý týden. A to se vyplatí.

Lepší trénovat v posteli než tahat činky. Vědci potvrzují, že hodina sexu vypálí téměř tolik kalorií jako 30 minut cvičení. Pokud jste se tedy dnes inspirovali tímto článkem, můžete pro dnešek tělocvičnu vynechat.

Kdo by nechtěl začít den orgasmem? Je to něco jako Vánoce v USA, kdy děti vědí, že až ráno vstanou, každý něco dostane.

Stejně už jste svlečení. Ranní sex skýtá výhodu, že můžeme vynechat fázi svlékání či dokonce přemlouvání ke svlékání.

Je to důvěrná chvíle. Těch pár minut poté, co otevřete oči, je velmi zvláštní. Jen málokdo z těch, s kým se pravidelně vídáte a trávíte čas, ví, jak ráno vypadáte, voníte a jak se cítíte. Ten okamžik je jen váš a vaší partnerky. A to je to, co dělá ranní sex tak intimní záležitostí.

Kamarádi budou závidět. Není nad to moci kamarádovi na otázku: „Tak jak ses vyspal?“ , odpovědět: „Ráno jsem měl super sex.“ A tentokrát je to dokonce pravda.

Ranní sex je výborná náhrada za ranní kávu. Po takové ranní rozcvičce se budete cítit natolik nastartovaní, že ranní káva už nebude potřeba.

I odborníci ranní sex doporučují. Odborníci ranní sex doslova vychvalují. Přispívá k lepší imunitě a dobré náladě, snižuje riziko infarktu a prospívá srdci i cévám. Ideální čas k milování je dle britských sexuologů v půl sedmé ráno.

 

Jenže co na to ženy? Tady nastává problém, neboť spoustě žen vadí světlo a obvykle ještě napůl spí. Na vzrušení většina žen potřebuje také více času než muži. Pokud vaši domácnost navíc obývají také nějaké ratolestí, které je potřeba ráno obstarat,  sex je asi to poslední, co ženu po probuzení napadne. Zkuste tento článek dát přečíst také své drahé polovičce a třeba vás vezme na milost.

 

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top