sex a vztahy

Proč ženy milují mizery?

pixabay.cz

Asi se vám to stalo už mnohokrát. Snášíte jí modré z nebe a ona nakonec skončí s chlápkem, který si ji vůbec nezaslouží. Asi se ptáte na důvod.  Líbí se jí snad všechny jeho špatné vlastnosti? Ne, líbí se jí všechny jeho dobré vlastnosti, které hodní kluci prostě nemají.

Vždy jim to sluší.

Už jste někdy viděli mizeru v bílých ponožkách, sandálích a tesilkách? A určitě si nekoupí lacinou košili za pár korun jen proto, že ta značková je drahá a zodpovědný kluk by měl trochu šetřit a myslet na budoucnost a tak. Jenže mizerové zodpovědní nejsou a tak jim to vždy sluší.

Ví, co chce.

Že vy vždycky myslíte na dobro své přítelkyně a než něco rozhodnete, třikrát se jí zeptáte, jak by si to přála ona, co by chtěla dělat ona, nebo kam by chtěla dnes jít ona? Mizerové se neptají a sobecky rozhodují vše sami. A dámám to imponuje, protože mají pocit, že mají vedle sebe skutečného chlapa, který ví, co chce.

Je s nimi zábava.

Hodní kluci vždy jednají podle pravidel. Maminky, babičky, tetičky, všichni ti, co to s námi myslí dobře, z nich musí mít velkou radost. To je sice chvályhodné ale celkem nudné. Mizerové si s pravidly hlavu nelámou. Užívají si života bez ohledu na pravidla a následky.

Nechtějí nic měnit.

Že se žena výstředně obléká nebo příliš kouří? To mizerové neřeší. Ať si každý dělá, co chce, oni si do života taky mluvit nenechají. Berou ženu takovou jaká je nebo ji nechají být. Hodní kluci mají tendence občas moralizovat a chtít ženu změnit, samozřejmě vždy jen pro její dobro.

Nemají život naplánovaný.

Pokud už dnes, po měsíci vztahu, vyprávíte své drahé polovičce, kam že ji vezmete na první výročí svatby, počítejte s tím, že vám v nejbližší době uteče do náruče nějakého mizery, který nejspíš ani neví, jestli s ní má v plánu zítra ještě být. Logiku to nemá, ale je to tak.

Můžou za to hormony.

A teď trocha biologie. Ženy za to vlastně ani nemůžou. Velkou roli ve výběru partnerů hraje u žen jejich hormonální proměnlivost. Obzvlášť v době ovulace vyhledávají drsňáky, které v tu dobu považují za výborné ochránce a případné otce jejich dětí. Jakmile plodné dny skončí, dostává se ke slovu opět rozum a i slušňáci mohou mít šanci.

Takže pokud máte nějakou tu krásku právě v hledáčku,  zkuste tentokrát změnit taktiku. Oblékněte se v super butiku, i kdyby zítra nebylo na chleba. Naplánujte, kam ji vezmete, ale jinak naopak neplánujte vůbec nic.  A při troše štěstí nebude mít zrovna ovulaci a i když se kousek toho hodného kluka ve vás stejně provalí, bude jen ráda. Držíme palce.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top