sex a vztahy

Požádejte ji o ruku o Vánocích

pixabay.com

Období vánočních svátků je čas lásky a romantiky, kdy blízcí lidé tráví čas více spolu. Je to zároveň čas uvědomění, že rodina a přátele jsou jedna z nejdůležitějších věcí , které máme. Není tedy divu, že žádost o ruku v tomto období se řadí dle statistik hned na druhé místo v počtu žádostí o ruku v roce, hned za dnem výročí seznámení. Jaké výhody s sebou přináší žádost o ruku pod vánočním stromečkem?

Slavnostní atmosféra

Štědrý den, Nový rok, Valentýn či výročí seznámení v sobě mají slavností atmosféru samy o sobě. Každá žena si přeje, aby ji partner požádal o ruku v nějakou výjimečnou chvíli. Ne každý muž má ale dostatek fantazie takovou chvíli vykouzlit. V těchto dnech není zas takový problém zastihnout partnerku v slavnostní náladě, aniž by se muž musel nějak obzvlášť snažit.

Vánoční dárek

Každý rok si lámete hlavu s tím, co by vaší partnerce udělalo radost, čím byste ji tak překvapil, aby se jí to líbilo, seděla jí velikost atd. Pokud pod vánočním stromečkem budete vy, klečíc s prstenem, že z té záře skoro oslepne, s dalšími dárky si hlavu už nelámejte. Pokud víte, že po svatbě s vámi vaše partnerka touží, bude to jistě ten nejkrásnější dárek. Tohle přesně chce svým kamarádkám vyprávět.

Přátelé a rodina

Vánoční svátky jsou období, kdy rodina tráví čas spolu a sdílí společně různé slavností okamžiky. Je tedy velmi jednoduché, tuto radostnou novinu následně oznámit například při slavnostním obědě a radovat se společně se všemi svými blízkými.

Pokud vás náš článek inspiroval nebo jen utvrdil ve vašem rozhodnutí požádat ženu vašeho života o Vánocích o ruku, možná si teď kladete otázku, jak to přesně zrealizovat. Ženy jsou dnes namlsány dojemnými a originálními žádostmi o ruku, kterými je internet doslova přesycen. Pokud chcete být také originální, inspiraci hledejte v ženských časopisech, na internetu a na youtube. Mnoho žen však stále jistě ocení například procházku zasněženou krajinou či jednoduché vyznání lásky pod vánočním stromečkem, které o vás vypoví mnohem více než ohňostroj přes celé město.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top