sex a vztahy

Jak vybrat vhodný šperk pro ženu?

žena
pixabay.com

Šperky představují nenápadné, leč velmi slušivé módní doplňky, které se sice na první pohled tváří obyčejně a mnohdy ani nevyniknou, jenže když se podíváte podruhé, objevíte v nich úžasný potenciál. Šperky jsou proto hodné i toho, aby se staly vánočním dárkem, kterým pod stromečkem překvapíte svou maminku, sestru nebo třeba manželku. Nabízí se otázka: jak vybrat vhodný šperk, který dotyčné vykouzlí úsměv na tváři od ucha k uchu?

Pár rad, jak vybrat náramek pro ženu

Jestliže vás zaujala představa, že některé z žen ve vaší blízkosti darujete kvalitní a na pohled zajímavý šperk, ale nejste si jisti jeho výběrem, pak vám následující řádky, které ukrývají několik praktických tipů, jistě přijdou vhod.

Tip první: styl

Každá žena má svůj vlastní styl, je něčím výjimečná a odlišná od těch ostatních. A právě na této informaci vy musíte stavět. Je daná žena, které chcete šperk věnovat, elegantní a noblesní? Nebo spíše vyznává jednoduchý styl a nenucenou ležérnost? Design náramku vám hodně napoví o jeho nositelce, proto je potřeba vybrat takový, který danou ženu vystihne i bez jediného slova.

Tip druhý: materiál

Dámské šperky Nialaya, které můžete pořídit na stránkách nia-sperky.cz, se vyznačují určitými materiály. Dané materiály nejsou zajímavé jen pro svůj původ, ale i pro energie, které skrze náramek na jeho nositelku přenáší. Chcete-li vybrat správně, doporučujeme si zjistit, jaký materiál se hodí ke konkrétní ženě – vodítkem pro vás může být znamení zvěrokruhu.

Tip třetí:prsten, řetízek nebo náramek?

Důležité je rovněž rozhodnout, jestli pořídíte prstýnek, náramek nebo třena náhrdelník. Ohlížet se můžete na to, co daná žena preferuje, jestli nosí prstýnky nebo má raději řetízky. Hodně vám může pomoci i skutečnost, že šperky nialaya nosí i známé hvězdy. Stačí se podívat, jestli daný šperk nenosí některá celebrita, která je třeba oblíbená oné ženy, kterou chcete šperkem potěšit. Určitě by neodmítla příležitost nosit stejný šperk, jako třeba populární Jennifer Aniston!

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top