Zdraví & sport

Co potřebujete na hledání pokladů?

zdroj: pixabay.com

Nadchli jste se pro stále oblíbenější činnost známou jako hledání pokladů? Samozřejmě berte tento název s nadsázkou, ve skutečnosti se jedná o hledání všeho možného s pomocí detektoru kovu. Možná se tomu budete divit, ale tato aktivita si získává stále více příznivců, protože v sobě kombinuje nejen pohyb, který je prospěšný pro zdraví, ale nabízí i jistou dávku adrenalinu z toho, co najdete či nenajdete a každá taková výprava je vlastně vzrušujícím dobrodružstvím. Co budete potřebovat, když se i vy budete chtít této aktivitě věnovat?

Bez detektoru kovu to nepůjde

Základem všeho je detektor kovu, bez kterého se jednoduše neobejdete. Detektor pomáhá odhalit poklady ukryté pod zemí, jen těžko byste je našli bez jeho pomoci. Detektor vydává pískavý zvuk, když pod zeminou něco objeví a tehdy začínáte kopat. Což nás volně převádí k další věci, kterou potřebujete, a tou je…

…malá lopatka

Ano, přesně tak. Na vašich výpravách budete potřebovat malou ostrou lopatku, se kterou vyhrabete poklad, který objevíte. Jakmile se detektor rozpípá, je to pro vás znamení, že se pod vrstvou hlíny něco nachází a abyste se k tomu dostali, musíte začít kopat. A rukama by se to dělalo opravdu těžce, proto buďte připraveni a lopatku mějte s sebou.

Dobrou náladu a chuť

Ať už děláte cokoli, potřebujete mít chuť to dělat a jiné to není ani v případě, kdy se vydáte hledat poklady. Pokud nebudete mít náladu, asi nevystrčíte paty z domova, natož abyste ušli třeba několik kilometrů, což je při této aktivitě naprosto běžné a normální.

Něco na čištění

Pokud se vám při hledání něco opravdu podaří najít, pak budete potřebovat něco na čištění. V tomto případě, především vzhledem k tomu, že někdy můžete najít i hodně staré a křehké předměty, které již mají za sebou nějakou historii, je potřeba vybrat takový typ čištění, který je efektivní, ale zároveň velmi šetrný. Vhodnou volbou jsou ultrazvukové čističky.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top