Móda & styl

Co se ženám líbí nejvíce na našem oblékání?

pixabay.com

Když se ženy za námi na ulici otočí, tak je to zcela jiného důvodu, než když my se otáčíme za ženami. Jsou prvky, které se ženám na našem oblékání extrémně líbí a chtěli by je vidět znovu a stojí jim to za to, aby se otočily.

 Vhodně zvolená obuv

Když má muž dobrý vkus při výběru svých bot, každá žena to ocení. Jakou obuv však mají nejraději? Je to stará známá klasika, kterou jsou polobotky, které jsou zkrátka nadčasové a klasické bílé kecky.

Vyhrnuté rukávy a k tomu ohrnuté nohavice

Jistě ani Vám neunikla letošní móda, kterou jsou právě ohrnuté nohavice u kalhot nad kotníky a vyhrnuté rukávy u svetrů a mikin. Tímto si získáte každou ženu. Jde o takzvanou dvojitou sílu.

Upravené vlasy a vousy

Nebudeme zde momentálně řešit, zda je in hladká pleť, strniště nebo plnovous. Ženám jde o celkovou péči a následný výsledek. Chtějí zkrátka vidět, že tak, jako o sebe pečují ony, to dokážeme i my. Že se jednoduše nezanedbáváme.

Vhodně zvolené doplňky

Každá žena si všimne, když má muž trefně zvolené doplňky ke svému outfitu. Doplňky krásně potrhují osobitost každého jedince.

Stylová bunda a padnoucí rifle

Důležité je, aby k sobě vše hezky padlo. Proto buďte obezřetní při volbě džínů nebo kalhot a ostatních kusů oblečení. Vše by mělo být v jednotné harmonii.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top