Móda & styl

Jarní pánská móda 2017? – sportovní oblečení

pixabay.com

Světoznámá a velmi úspěšná značka Michael Kors, která je typická svými saky, kravatami, smokingy, obleky a celkově velmi upnutým, uhlazeným stylem a hlavně elegancí předvedla svou kolekci na jaro 2017. Čím však všechny zaskočila?

Michael Kors zvolil tradiční kombinace barev bílé, modré a hnědé, což všechny jistě potěšilo, protože toto ladění barev je zkrátka pěkné. Ale to, co všechny módní kritiky zaskočilo, bylo to, že na módní přehlídce, to nebyly obleky, co Michael Kors představil. Tento riskantní tah se ale vyplatil. Můžeme se těšit na roláky, proužkované nebo puntíkaté úplety a dokonce i šusťákové, lehké bundy.

Cílem této kolekce je světu představit sportovní eleganci, což se podařilo.

Tuto jarní kolekci předvedlo téměř třicet modelů, což je opravdu dost, a díky tomu, jak velká nabídka, nových, značkových outfitů je, Michael Kors se nebojí, že si z této nabídky vybere každý.

Nicméně musíme počítat s tím, že pokud si budeme chtít i my pořídit tuto novou kolekci Michael Kors na jaro, sáhneme hodně hluboko do kapsy.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top