Móda & styl

Pánské módní ikony – ze kterých mužů světa si brát příklad?

pixabay.com

Móda a oblékání celebrit je na tématu každý den. Nicméně většinou se všichni zaměřují na ženy a jejich často otřesné outfity. My jsme se rozhodli, že Vám představíme, opravdu stylové muže, kteří vědí, co na sebe, aby vybadali jednoduše skvěle.

Eddie Redmayne

Tohoto mladého herce a modela jste mohli vidět v jednom z nejnovějších a nejúspěšnějších filmů současnosti – Fantastická zvířata a kde je najít.

David Beckham

Je jedním z nejúspěšnějších fotbalistů světa. On a jeho rodina patří k nejvíce sledovaným rodinám a jejich stylovost se zkrátka nedá popřít. Proto i jeho syn Romeo Beckham, který se stal již v tak mladém věku modelem, je módní ikonou.

Patrick Grant

Patrick je významným módním návrhářem. A co by to bylo za úspěšného návrháře, kdyby sám neměl vytříbený styl, co se týče vlastního outfitu. Grant je fešák, kterému leží ženy u nohou.

Jamie Dornan

V seznamu módních ikon nesmí samozřejmě chybět hvězda filmu pro ženy Padesáti odstínu šedi – Jamie Dornan. Však také ne bez důvodu se stal miláčkem milionu žen a získal si je právě díky svému vzhledu a stylu oblékání.

Chris Dercon

Jako posledního jsme si nechali kurátora a historika Chrise Dercona a ne z toho důvodu, že by byl nějak míň trendy než ostatní. Právě naopak. Tento muž není rozhodně žádný rozlítaný mladík a i přesto, vždy když se objeví na veřejnosti, je stylový a charismatický. Proto si berme právě z něj příklad – stylový a módní v jakémkoliv věku.

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top