Elektronické cigarety

Colinss – evropský výrobce hotových e-liquidů

Colinss, evropský výrobce hotových e-liquidů pro elektronické cigarety, představuje rozsáhlou sérii vynikajících chutí, které jsou ideální pro každodenní vapování. V této sérii najdete nejen chutné ovocné náplně, ale také výborné tabákové směsi, takže si můžete vybrat svou oblíbenou chuť. E-liquidy Colinss mají poměr základu PG/VG 40/60, což je ideální volba pro všechny typy MTL e-cigaret pro klasické šlukování a také pro většinu DL e-cigaret pro přímý potah do plic. Jsou tedy vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé uživatele.

e-liquidy Colinss – záruka kvality

Výroba Colinss e-liquidů probíhá podle aktuálních norem vydávaných Evropskou unií, což zaručuje vysokou kvalitu a bezpečnost. Základem jejich e-liquidů jsou mono-propylenglykol a potravinářský glycerin, které jsou poté doplněny o samotné aroma. V případě nikotinových náplní jsou e-liquidy Colinss také doplněny o nikotin, takže si můžete zvolit požadovanou úroveň nikotinu.

Pokud hledáte kvalitní e-liquid s vynikající chutí a spolehlivou kvalitou, e-liquidy Colinss jsou skvělou volbou pro vás. Jejich široká škála chutí a vhodnost pro různé typy e-cigaret zaručuje, že si každý najde něco podle svého gusta.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top