Komerční sdělení

Čekárnové systémy slouží pro blaho všech

Zná to pravděpodobně každý, kdo někdy musel navštívit lékaře. Nepřehledné fronty v čekárně jsou jistě obtěžující. Spousta dohad, předbíhání a podobné neduhy. Tohle všechno však dokáží celkem efektivním způsobem eliminovat čekárnové systémy. Chytrá zařízení, která potěší nejenom samotné pacienty, ale také lékaře a sestry. Hned vám prozradíme, proč tomu tak je.

Možnosti čekárnových systémů

Moderní čekárnové systémy toho nabízí více než dost. Jednu část efektivního a funkčního celku představují moduly instalované v čekárnách. Jde o zařízení s dotykovou obrazovkou, na kterém si pacient navolí vše potřebné. Prostřednictvím takového modulu se může dokonce identifikovat, takže lékař ví, kdo zanedlouho vstoupí do jeho ordinace.

Čekárnové systémy zároveň překládají pořadová čísla, takže pacienti se v čekárně nemusí dohadovat, kdo je právě na řadě. Tím pádem odpadá nepříjemný stres a v prostředí čekárny bude daleko příjemnější atmosféra. Tato zařízení mají velký přínos také pro lékaře. Ti mají přehled o tom, kdo je v jejich čekárně, dopředu si nachystají dokumenty a ve výsledku tím šetří čas. Nejenom svůj, ale primárně svých pacientů.

Úprava systému na míru

Příjemný je také fakt, že novodobé čekárnové systémy jsou dostatečně variabilní. To znamená, že mohou být uzpůsobeny potřebám lékařů, potažmo pacientů. Ať už jde o možnosti čekárnového modulu, tak zobrazované nabídky a podobně. Součástí takového celku není jenom moderní hardware, ale také propracovaný software.

Zobrazit příspěvek

Pokud patříte mezi lékaře, kteří ještě nedisponují čekárnovým systémem, možná byste se nad jeho pořízením měli zamyslet. Jde o investici přinášejícím mnohé do každé ordinace, potažmo čekárny. Přeborníkem na tyto systémy je například společnost SEIVA. Ta vám vše potřebné připraví doslova na míru.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top