Auto-Moto

Dacia Duster je ukázka toho, jak může nenápadný vůz odvést ohromnou práci

zdroj:pexels.com

 Společnost Dacia je poměrně dlouhou dobu nenápadná až poslední roky se dostává opravdu do popředí prodeje a zájmu o jejich vozidla. V minulosti vznikla společnost Dacia jako dceřiná společnost firmy Renault a dodnes je pravda, že určité paralely a podobnosti můžete mezi vozidly obou značek jednoduše rozeznat. Dnes si vezmeme do hledáčku nejlepší model z posledních let, oblíbený a pracovní Dacia Duster. 

Levná a všeobecně velice dostupná

Dacia Duster je stejně jako spousta jiných vozů z repertoáru tohoto výrobce zástupcem vozů s ohromnou dostupní a rychlou dobou pořízení. Samotná politika společnosti Dacia se totiž nezaměřuje na klientelu vyžadující naprostou dokonalost a ignorující cenové podmínky, ale naopak se snaží nabídnout co největšímu počtu zajímavé vozidlo za dostupné ceny a s výbornými vlastnostmi s minimálním kompromisem. Ten například u Dusteru ale jen velice málo poznáte, a tak jsou ojeté i skladové vozy Dacia předmětem velkého zájmu.

Ohromný dříč s nezničitelným motorem

Duster je jakýmsi druhem odlehčeného vozu SUV. Drží si nějaké paralely, které jsou pro třídu vozů SUV naprosto standardní a díky tomu se jednoduše potkáte například s pohonem na všechny čtyři kola, velice dobrým výkonem a kvalitním podvozkem a u toho se nemusíte bát ani o trvanlivost motoru.

 Všechny tyto důležité aspekty terénních vozů zde opravdu zůstávají, a i když Dacia zdánlivě působí jako velice prostorný vůz pro celou rodinu na dlouhé cesty, tak se s ním připravte spíše na krátké dobrodružné vyjížďky. Ideálem se tak může stát například pro horaly v příhraničních oblastech. Za cenou udržení opravdu výtečných kvalit v ohledu pohonu a ovladatelnosti pochopitelně Duster musí v některém ohledu platit za úsporu. Tu totiž najdete přímo v komfortu, který u Dusteru není nijak vysoký a při dlouhých cestách vám může začít interiér lézt krkem, na druhou stranu se ale spolehněte na to, že vás Duster v nouzi nenechá.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top