Auto-Moto

Základní služby, které by neměly chybět ve vozovém parku každé společnosti

pixabay.com

Provozování dopravních společností a spedicí opravdu není ani zdaleka jednoduchou záležitostí a v mnoha ohledech se musí lidé věnovat více veškerému servisu a komfortu kolem vozidel i kolem řidičů. Jaké vybavení by zásadně nemělo chybět ve vozovém parku společnosti, pokud si přejte klidný průběh každého dne?

Servisní depo je víceméně povinností

Jednou z věcí, kterou často majitelé spedicí podceňují jsou vlastní servisní depa. Snaží se přítomnost takové budovy či vybavení přímo v sídle vyrovnat například smluvním partnerem mimo firmu, který se o takové komplikace stará. Problém je ale v tom, že stačí jen pár nepříjemností následovaných placeným odtahem ze sídla firmy a většina ceny, kterou byste za takové vybavení přímo v sídle zaplatili, je už rázem ztrátová. Jedná se tak opravdu o takový způsob investice, který se vám zajisté vyplatí a bude postupně vracet. S větším počtem vozidel je samozřejmě čím dál tím větší riziko jakéhokoliv poničení, a to i přes fakt, že se můžete o vozidla starat s tou největší péčí.

Nádrže na naftu ušetří čas i finance

Často jsou opomíjené i vlastní zásoby paliva přímo na sídle firmy. Pochopitelně to může být komplikované kvůli celé řadě okolností, kdy například potřebujete zařídit i bezpečnostní záležitosti a najednou je potřeba mnohem více povinností než jen samotné nádrže.

Nádrže na naftu jsou ale výbornou možností, jak mnohem lépe pracovat s financemi i časovými rezervami vozidel. Cena paliva v soukromé nádrži je naprosto pod kontrolou a mimo to ušetříte i spoustu starostí například při organizování trasy kolem čerpacích stanic, či hledání smluvních partnerů pro konkrétní cenové nabídky. Čerpání paliva přímo na firmě může být dokonce kontrolováno pomocí technologie magnetických čipů, které odlišují různá vozidla a řidiče.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top