Auto-Moto

Velká recenze lákavého Fiat Grande Punto. Osloví také vás?

zdroj:pexels.com

Společnost Fiat je tvůrcem nejednoho vozidla, které se pohybuje na vysokých příčkách oblíbenosti v rámci městských a cestovních vozů. Současné Fiaty splňují parametry, které není velká část mobilek nikdy schopná splnit a u toho si stále nechává zajímavý a sportovní vzhled. V dnešním velkém hodnocení si tedy vezmeme do hledáčku aktuálně nejzajímavější kousek, Fiat Grande Punto.

Již od zárodku maličtí

Možná si vzpomenete například na slavného pana účetního z francouzských zábavných shotů. A také na spoustu dalších hrdinů s doby slavné komedie devadesátých let. Většinu z nich dohromady vázal jeden zajímavý fakt, používali vozy Fiat. Společnosti Fiat totiž za svojí velice dlouhou a tradiční existenci naprosto přednostně ctí právě pravidlo minimalismu a vysoké praktičnosti. Tyto hodnoty rozhodně očekávejte i od samotného Punto.

Za tu cenu vás zajisté dokáže překvapit

Pokud se musí Fiatu něco uznat, tak je to možná především cena. Jsou opravdovými přeborníky v tom, vyrábět velice zajímavá a praktická auta a u toho nechat peněženky a účty svých klientů v naprostém bezpečí. Naprosto nové vozy Grande Punto najdete na trhu již za čtvrt milionu korun a mnohé skladové vozy Fiat dokonce i o poznání levněji.

Pochopitelně musí být tento cenový kompromis někde vidět, ale společnost Fiat jej vkládá na taková místa, kde vám rozhodně nebude vadit a pokud si jej všimnete, tak jen jednou jedinkrát za dlouhou dobu. Jednou z nevýhod spojených s úsporou na Fiat Punto je dnes již poměrně netradiční otevírání kufru na klíček. Chybí elektronika a také nějaké tlačítko přímo na kufru. 

Vše vám ale Fiat vynahradí tím, že jakmile si do něj sednete, budete se cítit rázem pohodlně a bezpečně. Možná vás až překvapí, jak moc bezpečně se uprostřed takového vozu budete cítit. Zvenčí totiž působí lehce, ale uvnitř naopak bytelně a bezpečně. 

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top