Auto-Moto

Největší sport milovníků současných vozů Focus. Kdo vyhraje?

zdroj:pexels.com

Milovníků vozů Ford jsou po světě minimálně desítky, ne-li stovky milionů. Není se čemu divit, protože se jedná o motoristickou značku, která má nesmazatelnou stopu v historii vývoje osobních automobilů a také dnes nabízí svým klientům neobyčejné spojení rychlosti, spolehlivosti, prostoru a pohodlí a u toho nezapomíná na své sportovní rysy. Kdo ale bude konečným vítězem velkého sportu? Představujeme vám sport mezi Fordem Focus a Mondeo. 

Ohromná oblíbenost vozu Ford Focus

V tomto porovnání možná bude mít o něco navrch právě vozidlo Ford Focus. A jak je to možné? Především jde o to, že se vozy Focus pohybují na mnohem větším poli působnosti, než se pohybují vozy Mondeo. Ve zkratce si můžeme Focus představit jako vůz, který používá celá rodina na denní ježdění i dlouhé cestování, zároveň je Focus výborným cílem mladých lidí hledajících sportovní vzhled ve zdánlivě nenápadném vozu. 

Nesmíme ale zapomínat ani na ty, kteří Focus vidí pro jeho sportovní užití. Vyrábí se ve verzi Focus RS, což je sportovní úprava a proti předchozím se odlišuje především neuvěřitelně kvalitním podvozkem a dobrým držením na silnici i v těch nejhorších podmínkách. Zde je asi jasné, že Focus porazí svého soka doslova na startovní čáře.

Ford Mondeo je ale velice praktický

Ford Mondeo byl už od prvních generací tohoto vozu myšlený jako vysoce praktický vůz, který ale vzhledem nebude spadat do kategorie nudných vozů „bez duše“. Nutno uznat, že to se i podle našeho soudu vozu Mondeo doopravdy povedlo. Když se podíváme na bazary i na salónové vozy a skladové vozy Ford, tak nám ale vyvstává otázka. Vážně jeden z těchto dvou exemplářů firmy Ford dokáže druhého bezkonkurenčně porazit? Prodeje obou vozidel jsou takřka stejné a musí se nechat, že oba dva vozy obsahují ohromnou početnou klientelu a všichni je milují díky všem jejich přednostem. Za nás? Velká remíza, ale srdce možná stále táhne více k Fordu Focus.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top