Auto-Moto

Rady, jak zlepšit výkon spediční firmy k nepoznání

pixabay.com

Spediční firma a celkově jakékoliv profese, které se točí kolem produkce a logistiky, mají poměrně vysoké nároky na lidský faktor. V těchto oborech se bez jakékoliv nadsázky zkrátka pracuje na maximum a každá vteřina je cenná. Zde je několik rad, jak vylepšit výkon v případě spediční firmy.

Nešetřete na kvalitním software a trasování vozů

Spousta společností dělá hned v zárodku zásadní chybu a to tu, že šetří na vstupních nákladech do sledovacího software. Není v tom přitom ukrytá ani píď nedůvěry vůči vašim zaměstnancům, ale vše je úplně naopak. Pokud budete disponovat kvalitním dohledem na vozidly, tak se můžete také spolehnout na to, že jim můžete poskytnout o mnohem lepší asistenci přímo na trase a ušetřit tak cenný čas řidiči i dispečerům a vyhnout se případným komplikacím na trase. V neposlední řadě je pak výtečnou výhodou i neustálá kontrola nad vozidlem.

Pořiďte si vlastní nádrže na naftu

Pořídit si pak vlastní kapacitu s palivem přímo na spedici je další možností, jak ušetřit čas a zvýšit efektivitu společnosti. Nádrže na naftu jsou dnes natolik moderní, že jej může využívat víceméně společnost jakýchkoliv rozměrů a pokud pracujete jen sezonně, tak není problém v jejich zapůjčení.

Mimo naprosto základních funkcí nádrže disponují například i velice přesným systémem měření, který vám napomůže hlídat spotřebu paliva a optimalizovat tím nejen časový rozvrh, ale dokonce i zvýšit efektivitu z ekonomické stránky. Hlídání paliva v celkovém měřítku je přitom jen špičkou ledovce, protože profesionální nádrže zároveň obsahují další příjemnou výhodu v podobě unikátních magnetických čipů. Můžete tak bez obtíží hlídat spotřebu konkrétních vozidel jízdu po jízdě, což je dalším krokem k úspěšnému vedení společnosti. Nádrže navíc splňují veškeré ekologické aspekty.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top