Auto-Moto

Elegance a pečlivost v jednom. To vám nabídnou vozy Audi

zdroj: pexels.com

Automobily Audi patří už dlouhodobě mezi nejoblíbenější vozy patřící do vyšší silniční výroby. Jedná se o vozy, které v sobě snoubí neuvěřitelné nadání pro elegantní a propracovaný interiér, ve kterém si budete připadat jako byste seděli v autě o kategorii dražším.

Všestranné vozy s ohromným zájmem

V současnosti patří velice známá automobilka Audi do koncernu společnosti Volkswagen. Stejně tak jako například naše místní značka Škoda. Koncern jako takový má opravdu neobyčejnou schopnost si z každé automobilky vzít jen to nejlepší a přenést to postupně napříč celou výrobou. 

Není tak divu, že jsou vozy Audi nejen velice elegantní a propracované, ale v posledních letech prošly ohromnou evolucí v ohledu sportovního vybavení, a především všech jízdních vlastností. Podvozek je aktuálně postavený na stejné platformě jako vozy VW nebo Škoda vůz je díky tomu dokonale ovladatelný. Vybavení pod kapotou přitom není nijak poddimenzované ani v základních variantách. Není tak divu, že jsou vozy Audi oblíbené ve všech sférách od nákupu ojetin až po skladové vozy Audi a nákup z autosalonů.

Audi A6, nejžádanější model současnosti

Aktuálně nejžádanějším vozem z výroby společnosti Audi je model A6. A není se čemu divit, protože pocit elegance a výkonu z něj čiší už při prvním pohledu. Pokud si jej prohlédneme detailně tak si všimneme na zevnějšku vozidla opravdu propracovaných součástí. Prahy jsou z kvalitního nerezového materiálu, dokonale zasazené světlomety a čelní maska doslova svádí k pořádnému prošlápnutí plynu až na podlahu.

Interiér vozu je pak typické Audi, takže nemůže v žádném případě zklamat. Součástí je velice kvalitní a detailně propracovaná kůže, tkaniny i tvrzený plast. Masivní palubní deska má skvělé ergonomické tvarování a působí nejen elegantně, ale velice robustně a prostorně zároveň. Za volantem vozu Audi se tak budete i v těch nejhorších podmínkách cítit opravdu bezpečně.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top