Auto-Moto

Alfa Romeo Stelvio je jedním z nejlepších SUV současnosti

Velké porovnání vozů, komu lépe sedí ta či ona značka

Není vůz jako vůz a stejně tak i každý klient má naprosto odlišné požadavky. Díky skvělému výběru je ale možnost opravdu najít ideální volbu jak pro ty, kteří se těší na výkon a eleganci, tak i pro ty co si přejí ideální vůz na dovolenou s rodinou. Dnes přinášíme porovnání značek Audi, Alfa Romeo a Citroën.

Elegance a poctivost, za kterou lidé rádi platí

Pokud bychom hledali automobily s důrazem na eleganci a poctivou výrobu, tak bychom jistě zavítali mezi německé producenty. Tentokrát se jedná konkrétně o skladové vozy Audi. Značka Audi je součástí koncernu Volkswagen, a tak jim mohou být v mnohých hodnotách i velice podobné. Rozhodně ale očekávejte dokonalé zpracování interiéru i karoserie do posledního detailu a uvnitř kabiny pocit, jako byste zrovna řídili o kategorii dražší vůz.

Chcete komfort na dlouhé cesty pro celou rodinu?

Pokud míříte směrem na dlouhé výlety a dovolené, tak určitě vezmete zavděk vozu z klasické městské třídy, který vám sice nenabídne vzhled a interiér závodního žihadla, ale zajisté si v něm rádi sednete a užijete dlouhé cesty. 

Vozy Citroën jsou přesně tím typem, který vám vše toto nabízí. Pokud se podíváme na skladové vozy Citroën tak především v cenové kategorii do půl milionu korun opravdu najdete desítky výborných modelů vhodných jak pro cestování a celou rodinu, tak například i pro pracovní a užitkové účely.

Italská elegance a rychlost dohromady 

Oproti tomu značka Alfa Romeo patří mezi ty, které sází na první pohled a dojem, který zajisté zanechá. Sportovní a dravý vzhled vozidel jde ruku v ruce i s jejich konstrukcí. Ačkoliv v minulosti příliš spolehlivé nebyly, tak jsou dnes skladové vozy Alfa Romeo žádaným a spolehlivým sortimentem. Především poslední model Stelvio zanechává ve svých uživatelích opravdu silný dojem kvalitního vozu.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top