Auto-Moto

Prodej palet se vším, co k němu patří

Využíváte palety v rámci uskladnění nejrůznějšího zboží ve skladech a halách. Máte dopravní společnost a vyžadujete odpovídající množství palet pro přepravu sortimentu? V obou případech pro vás máme řešení.

Paleta je nepostradatelným pomocníkem, který nachází široké uplatnění hlavně v komerčním segmentu. Vnitrostátní a mezinárodní přeprava a uskladnění zboží. Právě při těchto činnostech využijete potenciál tohoto dřevěného výrobku asi nejvíce. Z tohoto důvodu vás bude jistě zajímat prodej palet.

Paleta musí splňovat jistá kritéria

Pokud potřebujete kvalitní palety, musí odpovídat jistému standardu, respektive normám. Ty definují přesné rozměry, ale také celkovou nosnost. Jedině certifikované palety vám přinesou ten správný užitek a budou mít odpovídající životnost. Prodej palet se splněním norem ČSN je přínosný zrovna pro zmiňovanou mezinárodní dopravu.

Standardní paleta může být tmavá, ale také světlá. Její běžné rozměry jsou 1 200 x 800 mm. EUR palety patří k nejvyužívanějším paletám vůbec.

Prodej palet s výhodami

Cenově zajímavý prodej palet vám nabízí společnost Europal Tůmovka. Letitý specialista v tomto odvětví. Kvalita, preciznost, dodržování termínu a výhodná cena. Přesně tak vypadá novodobý prodej palet. Výjimkou není ani výroba speciálních palet na míru, a to dle předložené technické dokumentace. Europal Tůmovka se stane nejenom vaším hlavním dodavatelem nových palet. Využívat lze i řady přidružených služeb.

Je to například výkup palet. Vykoupeny od vás budou opotřebované palety, které nemusíte vyhazovat. Alternativou jsou opravy palet. Ty jsou za malý poplatek uvedeny do dobrého stavu, čímž se prodlužuje jejich použitelnost. Vsaďte v tomto případě na profesionální a individuální přístup. Vybavte se novými paletami dle vlastní libosti.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top