Auto-Moto

Hledáte ideální silniční vůz do města i na cestování pro rodinu? Je zde Citroën C3!

Společnosti Citroën je v očích veřejnosti nejvíce známá jako výrobce kvalitních městských vozidel pro celou rodinu i pohodlné cestování a zároveň i producent velice dobrých závodních vozů pro kategorie WRC. Citroën C3 můžete potkat v obojích kategoriích, ale svůj hlavní věhlas si získal především jako spolehlivý silniční vůz. Jaké výhoda C3 má a co určitě uplatníte na krátkých i dlouhých cestách?

Na první pohled nenápadný společník na cesty

C3 určitě nezaujme na první pohled žádným vzhledem sportovního žihadla nebo naprosto neskutečně vytříbeného modelu. Kompletní karoserie spíše reprezentuje C3 jako typického zástupce silničních vozů střední třídy. Rovněž i přívětivá cena tomu odpovídá. Jakmile se podíváme do interiéru C3 tak zde opět nenajdeme žádný přehnaně oslnivý luxus. Palubní deska ale rozhodně nepostrádá nic, co byste si přáli. 

Již v základu jsou jízdní vlastnosti i vybavení automobilu na dost slušné úrovni a vaši vděčnost si získá teprve při prvním projetí. Hned vám totiž dojde, že C3 je auto stvořené na cestování, a to na jakoukoliv vzdálenost. Přívětivá spotřeba, velice prostorný a pohodlný interiér a posed pro řidiče i spolujezdce, který vás nenechá v nepohodlí za žádných okolností jsou naprostou dominantou tohoto vozu.

Ohromný zájem o C3 ve všech směrech

Tento Citroën se bez nadsázky těší velkému zájmu, ojetiny nejsou k sehnání za špatnou cenu, ale díky přívětivé finanční politice značky není problém sehnat ani skladové vozy Citroën za rozumnou cenu už jako naprosto nové vozy. Vůz najdete pochopitelně v několika rozdílných hladinách vybavení a předem je potřeba upozornit, že se jedná především o odlišnosti v oblasti pohonu a jízdních vlastností. Zde je určitě správnou volbou připlatit něco málo a pořídit si vyšší model, který zážitek z jízdy posune na zcela jiný level. 

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top