Móda & styl

Darujte své partnerce šperk, který ji bude vystihovat

Vánoční dárky
pixabay.com

Vánoce se nám nezadržitelným tempem blíží a někteří, hlavně muži, začínají propadat zoufalství, protože nejen, že nemají žádné dárky pořízené, ale nemají je ani vymyšlené. Jaký dárek dát své partnerce, přítelkyni a manželce, aby jí udělal opravdovou radost? Přece jen to s námi během toho roku nemají jednoduché, chtělo by to něco, co jí skutečně vyrazí dech. Jenže co to něco je? S tím si lámeme hlavu každý rok.

Žádná žena neodmítne šperk

Obecně je známo, že se ženy vyžívají v nošení šperků. V každém nákupním centru a obchodním domě najdete hned několik klenotnictví a zlatnictví, ve kterých vám budou nabízet téměř totožné zlaté a stříbrné šperky. Takových šperků však vaše milovaná má doma plnou šperkovnici, udělají jí další stříbrné náušnice nebo náramek skutečně radost?

Znamení zvěrokruhu a šperky

Což takhle vzít to za trochu jiný konec? Mnoho žen si zjišťuje informace o svém znamení zvěrokruhu, i když to nepřizná. Proto letos doporučujeme vsadit na to. Každé znamení zvěrokruhu vystihují jiné vrozené vlastnosti a předpoklady. S tím velmi úzce souvisí i významy drahých kamenů, které dané znamení vystihují a vlastnosti umocňují. Zjistěte si více o drahých kamenech a znameních a pořiďte jí náhrdelník s drahými kameny, který s ní bude propojený. Uvidíte, že to ocení. A to nejen samotný šperk, ale i to, že jste si zjistili jaké znamení vlastně je a co je pro dané znamení výstižné.

Růženín pro romantickou duši

Pokud chcete vsadit na jistotu, žádnou ženu neurazí šperk vyrobený z křemene Růženín. Poznáte ho podle jeho narůžověle barvy, a co vlastně symbolizuje? No přece partnerskou lásku, věrnost a oddanost. Podporuje chladné, klidné a trpělivé rozhodování. A samo sebou, že je spjatý právě s planetou Venuší. Dejte i vy své partnerce najevo, co pro vás znamená a darujte jí dárek s duší.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top