Nezařazené

EKG je nejenom pro lidi, ale také pro veterinu

Elektrokardiogram neboli EKG je vyšetřením, které má v nemocnicích velkou váhu. A není se čemu divit. Vždyť právě prostřednictvím něho je zjišťována správná funkce srdce a na základě takových výsledků pak dochází ke stanovení problémy a léčby. EKG však není pouze záležitostí nemovitost. Existuje i EKG pro veterinu sloužící pro vyšetření zvířat. Pokud jste se doposud s takovým přístrojem nesetkali, začtěte se do následujících řádků.

EKG pro veterinu

Pod výrazem EKG pro veterinu si nemusíte představovat nic složitého. Na první pohled jde o podobná zařízení využívaná ve zdravotnických zařízení. Veterinární klinika získá také set, který obsahuje několika svodové EKG sloužící pro monitorování, záznam, ale také k archivaci dat. Vše je pochopitelně naprogramováno tak, aby sloužilo k měření EKG zvířat.

Moderní EKG pro veterinu má různé formáty záznamu, pyšní se jednoduchou obsluhou, přináší automatické rozměření křivky a unikátní digitální filtraci. Ve výsledku jde pochopitelně o spojení technického a softwarového zařízení, které tvoří funkční celek. Ten dokáže vést i databázi zvířecích pacientů a jejich výsledků. Profesionální řešení pak dokáže komunikovat i s ostatními ambulantními veterinárními softwary.

Vsaďte na kvalitu přinášející přesnost vyšetření

Není samozřejmě EKG jako EKG. Pokud máte zájem o přesné a kvalitní EKG pro veterinu, musíte se obracet na výrobce a dodavatele, kteří svému oboru dokonale rozumí. A je jedno, jestli požadujete drátovou nebo bezdrátovou variantu. V tomto ohledu vám bude nápomocna společnost Seiva zaměřující se na zdravotnická zařízení. Součástí jejího produktového portfolia je také EKG pro veterinu. Investujte do přístrojů, s nimiž budete moci na svých veterinárních klinikách zachraňovat všechny zvířecí životy.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top