Tech

EKG nachází využití nejenom u lidí, ale také u zvířat

Se zkratkou EKG se setkal bezpochyby každý. Elektrokardiogram je poměrně využívaným vyšetřením v nemocnicích, při němž je zjišťována správná funkčnost srdce pacienta. Lidé však nejsou těmi jedinými, u nichž takové hodnoty potřebujeme získávat. Na přetřes přichází také EKG pro veterinu. I veterináři vyžadují při léčení zvířat údaje tohoto typu, aby mohli lépe stanovit diagnózu a nemocné zvíře správným způsobem léčit.

Jak vypadá EKG pro veterinu?

Pokud jste někdy v poslední době navštívili moderní zdravotnické zařízení, máte možná povědomí o tom, jak takové EKG přístroje vypadají. A nejiné je také EKG pro veterinu. I v jeho případě jde o několika svodové EKG určené pro monitorování zvířat. Zařízení se vyznačují jednoduchou obsluhou, což přijde v rámci kontaktu se zvířaty vhod.

Praktické EKG pro veterinu dokáže monitorovat EKG křivky před záznamem. Nadčasový a maximálně přesný sběrač dat předkládá odlišné formáty záznamu ale také zobrazení a následného tisku. Veterinář tak získá údaje, o které skutečně stojí a pomohou mu. Moderní technika jde v této oblasti neustále kupředu, takže spolehnout se můžete na automatické rozměření křivky, propracovanou digitální filtraci pro zvířecí QRS a mnohé další.

Pořiďte si EKG pro veterinu

Jestliže provozujete veterinární kliniku, EKG pro veterinu by mělo být nedílnou součástí vašich prostor. Kdy zvolíte ten správný systém, domůžete se propracované databáze pacientů v podobě zvířat a jejich vyšetření. Dostane se vám standardních hodnot EKG různých zvířat. Navíc, moderní zařízení dokáží skvěle komunikovat s libovolnými veterinárními systémy. Investujte do přístrojů, které dokáží zachraňovat zvířecí životy a budete je ke své práci potřebovat. Pokud chcete vsadit na kvalitu, zaměřte se na značku Seiva, s níž nemůžete sáhnout vedle.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top